Neler Yeni

N11'den bu klavye alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Cihan Kurubaş
Kendime mekanik bir klavye almak istiyorum ama aynı zamanda da uygun fiyatlı da bir şey arıyorum. Aklıma yatan en uygunu bu oldu, tabi Lenovo Lecoo diye bir klavye daha var ama pek sıcak değilim ona açıkçası. Neyse, aşağıdaki bıraktığım linkteki klavye sizce alınır mı, aldığım mağazada veya sitede sorun çıkar mı? Çünkü n11 sitesini ne zaman görsem, sanki her an dolandırılacakmışım gibi bir his kapıyor beni, o tarzda bir site tasarımı var.

(Ek olarak önerdiğiniz bu fiyat bandında veya 100-200 TL daha üstünde klavye olursa eğer önerirseniz çok iyi olur)

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Muhammed emin efe
Kendime mekanik bir klavye almak istiyorum ama aynı zamanda da uygun fiyatlı da bir şey arıyorum. Aklıma yatan en uygunu bu oldu, tabi Lenovo Lecoo diye bir klavye daha var ama pek sıcak değilim ona açıkçası. Neyse, aşağıdaki bıraktığım linkteki klavye sizce alınır mı, aldığım mağazada veya sitede sorun çıkar mı? Çünkü n11 sitesini ne zaman görsem, sanki her an dolandırılacakmışım gibi bir his kapıyor beni, o tarzda bir site tasarımı var.

(Ek olarak önerdiğiniz bu fiyat bandında veya 100-200 TL daha üstünde klavye olursa eğer önerirseniz çok iyi olur)

Uzak dur bunlardan. Sahibinden üzerinden E yooso z11,z686,z94 ajazz vb ürünlere bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Cihan Kurubaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dolar

80+ Silver

Gamepower kalitesiz

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Muhammed emin efe
Önerdiğiniz farklı bir klavye var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek hoşuma gitmedi hocam açıkçası görüntüleri. Ama yine de inceleme videolarının bulursam bakıcam.
En dandik switch, en dandik malzemeleri kullanan ürünleri almaktan iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,210
Üyeler
157,495
Son üye
DrYeb
Top Bottom