Neler Yeni

N11'den Lenovo G24-20 monitör alınır mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Abdullah Aydoğdu
Uzun süredir bir monitör almak istiyorum ancak Amazon dışında bir yerden almaya korkuyorum. Ölü piksel çıkacak, servise gönderin diyecekler, servis de 3 piksel altı iade olmuyor diyecek paramla rezil olacağım. Riske girmek istemiyorum. Ama bu monitör hoşuma gitti. Yüksekliği de ayarlanabiliyor ve 350 cd parlaklığı var. İncelemelerde en büyük eksisi sanırım çok fazla elektrik yakıyor olmasıydı.

n11'den Lenovo G24-20 66CFGAC1TK 23.8" 0.5 MS 165 Hz HDMI+DP Full HD IPS LED Monitör seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha araştırdım da monitörden bir de çok ses geliyormuş, vaxgeçtim.

Son düzenleme:

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Doğukan
Uzun süredir bir monitör almak istiyorum ancak Amazon dışında bir yerden almaya korkuyorum. Ölü piksel çıkacak, servise gönderin diyecekler, servis de 3 piksel altı iade olmuyor diyecek paramla rezil olacağım. Riske girmek istemiyorum. Ama bu monitör hoşuma gitti. Yüksekliği de ayarlanabiliyor ve 350 cd parlaklığı var. İncelemelerde en büyük eksisi sanırım çok fazla elektrik yakıyor olmasıydı.

n11'den Lenovo G24-20 66CFGAC1TK 23.8" 0.5 MS 165 Hz HDMI+DP Full HD IPS LED Monitör seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

ölü piksel çıktığı takdirde zaten ölü piksel nedeniyle iade ettiğini belirtmeyeceksin hocam yoksa yetkili servis vesaire uğraştırırlar beğenmedim diyerek iade ederseniz satıcıda eğer yamuk biri değilse iade alacaktır ve ölü piksel şans işi monitör almak risk almaktır

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,546
İsim
Kerem Çavuş
Bugün donanım arşivi anlaşmalı f/p bir monitör paylaşcakmış onu bekle bence hoşuna gitmezse de lenovo r25i düşünebilirsin

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ömer taha

Sesten kasit ne hocam

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sesten kasit ne hocam
monitörden ses geliyormuş. Ekran kartında coil whine olur ya, aynı şekil bir ses çıkıyormuş. 120 hzye falan düşürünce azalıyormuş. Forumlarda çok şikayet okudum hakında.

ölü piksel çıktığı takdirde zaten ölü piksel nedeniyle iade ettiğini belirtmeyeceksin hocam yoksa yetkili servis vesaire uğraştırırlar beğenmedim diyerek iade ederseniz satıcıda eğer yamuk biri değilse iade alacaktır ve ölü piksel şans işi monitör almak risk almaktır
Beğenmedim deyince de kullanılmış der iade almaz. Adam ölü pikselli monitörleri ucuza alır outlet ayağına sıfır sorunsuz diye satar. İade isteyince de servise git der. Olan alıcıya olur. O yüzden kalkıp da Trendyoldan, N11'den bir şey alasım gelmiyor...

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ömer taha
Allahalla, baya bi arastirma yapmistim ben, hakkinda dogru duzgun bi sikayet bulmamistim. Dahs dun siparis verdim, suan teslimata ciktilar, muhtemelen donanim arsivi monitor kampanyasini beklicem ve teslim almicam monitoru 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Emre
monitörden ses geliyormuş. Ekran kartında coil whine olur ya, aynı şekil bir ses çıkıyormuş. 120 hzye falan düşürünce azalıyormuş. Forumlarda çok şikayet okudum hakında.

Beğenmedim deyince de kullanılmış der iade almaz. Adam ölü pikselli monitörleri ucuza alır outlet ayağına sıfır sorunsuz diye satar. İade isteyince de servise git der. Olan alıcıya olur. O yüzden kalkıp da Trendyoldan, N11'den bir şey alasım gelmiyor...
Ses mes yok güzel monitör ve bu paraya bedava bence

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ömer taha
Ses mes yok güzel monitör ve bu paraya bedava bence
Kanka coil whine tarzinda sikayetler ben de gormeye basladim. Leptopta kullanicam, acaba basima gelirmi ya. Hic teslim almasam mi diye dusunuyorum. Ozellikle leptopa zarar verir endisesindeyim. Zararlimidir coil cw mevzusu

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka coil whine tarzinda sikayetler ben de gormeye basladim. Leptopta kullanicam, acaba basima gelirmi ya. Hic teslim almasam mi diye dusunuyorum. Ozellikle leptopa zarar verir endisesindeyim. Zararlimidir coil cw mevzusu
Laptopa zarar vermez sadece kulaklıksız başında duruyorken monitörden ses duyarsın

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih

Phelane

80+

Ben kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ölü piksek sorunu yaşamadım. 0.5ms (mprt) açarak kullandığım zaman cızırtı geliyor ama oyun oynarken duyulmuyor bile. Neredeyse 1 yıl oldu sorunsuz olarak kullanmaya devam ediyorum.

165hz ve herhangi bir Over Drive modunda kullanırken hiçbir ses gelmiyor. Ben Level 3 kullanıyorum. Ses yalnızca az önce de dediğim gibi MPRT açınca geliyor. O da duyulmuyor oyun oynarken.

Salihayaz

80+ Bronze
Bence Asus VG249Q3A Modeline bir göz at ben kullanıyorum gayet güzel 180 hz 1 ms

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,328
Üyeler
142,895
Son üye
emirhanhcl
Top Bottom