Neler Yeni

Nasıl direkt tek hamlede dik durabilirim?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Gün boyu çok fazla bilgisayarda vakit geçiriyorum. Egzersiz yapma gibi bir alışkanlığım yok.
Egzersiz falan yapmadan direkt dik durabileceğim bir hareket var mı? Omuzlarım öne doğru meyilli. Dik durmaya çalışınca rahat nefes alamıyorum. Hep kamburluğa meyilliyim. Yoga yapmaya başlayacağım.
Sorum şu, şimdi böyle direkt tek hamlede nasıl dik durabilirim?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Gün boyu çok fazla bilgisayarda vakit geçiriyorum. Egzersiz yapma gibi bir alışkanlığım yok.
Egzersiz falan yapmadan direkt dik durabileceğim bir hareket var mı? Omuzlarım öne doğru meyilli. Dik durmaya çalışınca rahat nefes alamıyorum. Hep kamburluğa meyilliyim. Yoga yapmaya başlayacağım.
Sırt korsesi takabilirsin istesen de istemesen de sırtını bükemeyeceğin için dik durursun fakat uzun vade de zararlı olabilir hatta onsuz daha da kambur durabilirsin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,413
İsim
Olcay akbulut
knk bende de aynı sorunlar var ben şınav barfiks çekiyorum vücut dikleşiyor bi de şey var sırtını omuzunu ve kollarını duvara yaslayıp yukarı kaldırıyorsun çatır çutur ediyor kendini bırakınca dik oluyorsun

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Barfiks demiri yok. Bir de şınav çekemiyorum 1 tane bile. :D

Bunu biraz daha açıklayıcı anlatır mısın?
Ayak uçlarınla, avcunun içi duvara değecek şekilde uzanabildiğin kadar yükseğe uzanacaksın belini içeri de çekebilirsin yaparken omurga araların açılır onun dışında ayaktayken ayağına kadar eğilmeye çalış

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,413
İsim
Olcay akbulut
Barfiks demiri yok. Bir de şınav çekemiyorum 1 tane bile. :D

Bunu biraz daha açıklayıcı anlatır mısın?
kanka şınav önemli postür için çekemesen bile çekmeye çalış ben günde 100 tekrar fln yapıyom faydasını görmeye başladım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
kanka şınav önemli postür için çekemesen bile çekmeye çalış ben günde 100 tekrar fln yapıyom faydasını görmeye başladım
La 1 tane bile çekemiyorum. :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,696
Üyeler
155,612
Son üye
tolgacengoo
Top Bottom