Neler Yeni

Nasıl laptop aldırabilirim ?

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Arkadaşımın pc alması lazım bi bağımlılığını unutması için ve bıraktırmak için (sigara) gezdiği ortamdan dolayı başlamış,neyse.
Babası sigara içtiğini bilmiyor annesi biliyor dersleri normal babasıyla falan küs değil.
Arkadaşım babasına nasıl bilgisayar aldırır ne söylemesi lazım ?

Konu ciddi bu arada oyun oynadığında aklındaki tek şey oyun oluyor ve tek arkadaşım olduğu için onla oynamak istiyorum.
Not:Maddi durumları iyi.

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Niye laptop aga ?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Arkadaşımın pc alması lazım bi bağımlılığını unutması için ve bıraktırmak için (sigara) gezdiği ortamdan dolayı başlamış,neyse.
Babası sigara içtiğini bilmiyor annesi biliyor dersleri normal babasıyla falan küs değil.

Konu ciddi bu arada oyun oynadığında aklındaki tek şey oyun oluyor ve tek arkadaşım olduğu için onla oynamak istiyorum.
O zaman direk bence gamegarj sistemi alsın

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ

maddi durumları iyiyse pc istiyoeum de online fln onlarla girer aldırır

Phenoma

80+ Silver
Rica etsin bence, en güzeli tatlı dil ile istesin eğer ailesi alabilecek durumdaysa zaten rica ettiği ve ihtiyacı varsa alırlar

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Aga onun için daha fazla para vermeye gerek yok bence ama fiyatlara da bağlı

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Alperen
Sigarayı bırakması için daha farklı yöntemlere başvurması lazım. Sokaktayken canı çektiğinde çıkartıp oyun oynayamayacak sonuçta.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Sigarayı bırakması için daha farklı yöntemlere başvurması lazım. Sokaktayken canı çektiğinde çıkartıp oyun oynayamayacak sonuçta.
Aslında seneye 18 yaşına girecek yani daha rahat sigara alabilecek oyun oynadığındada aklına başka bir şey gelmiyor.
Diğer yöntemlerin hepsini denemeye çalıştım haberin olsun.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan

Ya sen onu bunu geçte en son 6.9 6.8 falandın ne ara 7.1 7.2 lere çıkıyorsun hocam çıldırıcam ya.
Babasıyla küs değilse ve dersleri iyiyse güzelcene söylesin eğer klasik türk babasıysa başta yok der aklın fikrin nerde der sonra arkadaşında tabi burda ona büyük yük biniyor çok güzel bi şekilde akşam rolünü oynasın üzülsün yatsın ve sonra ki genellikle böyle olur kahvaltıda yüzü asık yemek yerken babası sanki takmıyomuşta merak etmiş gibi nasıl bişey alacağını sorar ordan laf açılır anne araya girer karar verilir alınır.

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Alperen
Aslında seneye 18 yaşına girecek yani daha rahat sigara alabilecek oyun oynadığındada aklına başka bir şey gelmiyor.
Diğer yöntemlerin hepsini denemeye çalıştım haberin olsun.
Sigara almak 18 yaşının altında da olsa pek zor bir şey değil. Konu biraz daha sigarayı bırakmak için nasıl laptop aldırabilirimden ziyade nasıl laptop aldırabilirim konusu olmuş ki yaptığınız yorumdan dolayı pekte bırakası yok gibi duruyor arkadaşınızın. Aileniz ile düzgün bir şekilde oyun oynamak istediğinizi belirtin eğer bütçeleri uygunsa alacaklardır onun dışında akıl oyunları veyahut zoraki şeylerle aldıramazsınız.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
maddi durumu iyiyse alabilecek güçte demek ki sadece ihtiyacı olduğunu kanıtlaması gerekiyor mesela var oan laptopbun olmayan özelliklerinden bastıra bastıra şunu yapamıyorum diyebilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,366
Üyeler
154,221
Son üye
B4n_TalisMan
Top Bottom