Neler Yeni

Nays ile yaşadığım sorun (Cashback verilmedi)

CptSpork

80+ Bronze
Direk konuya gireceğim. Nays ile N11/Elmacık üzerinden Fury Renegade M2 satın aldım. 244 TL cashback vermesi gerekiyordu Nays'ın. Aradan 3 gün geçti vermedi. Müşteri hizmetlerine uygulama üzerinden ulaştım. 9 Ağustos'da kayıt açtılar. Bugün 18 Ağustos. 1 Haftadan fazla süre olmasına rağmen hala 244 TL gibi bir rakamın iadesini yapamadılar. 244 TL için ne yapayım dava mı açayım? Desteğe yazıyorum zaten ordakilerinde yetkisi kısıtlı. Sadece kayıt açabiliyorlar kayıda bildirim gönderebiliyorlar o kadar.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Selim
Riot içinden vp alsim sirf nays cashback var diye cashbackim yatmadı. Ben de gidip desteğe yazdım. Farklı site ve uygulamalardan alınan vp kampanyaya dahil değil dedi. Dedim riot games yazıyor ben de riottan aldım zaten kayıt oluşturdu 2 güne yattı cashback.

CptSpork

80+ Bronze
Riot içinden vp alsim sirf nays cashback var diye cashbackim yatmadı. Ben de gidip desteğe yazdım. Farklı site ve uygulamalardan alınan vp kampanyaya dahil değil dedi. Dedim riot games yazıyor ben de riottan aldım zaten kayıt oluşturdu 2 güne yattı cashback.
Benimkindede N11 yerine param*doğuş planet yazıyor. Doğuş planet = n11 zaten. Aynı şekil ben de yazdım 7 iş günü geçti hala tık yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,441
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom