Neler Yeni

Nays rezilliği ödeme yapılmıyor.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
1715965258966.png

cvv kodu 5 dakikada bir değişiyordu, şimdide saniyesinde yapmışlar arkadaş! uygulama içinde kart bilgilerime diyelim cvv 162 bi geri geliyorum, tekrar kart bilgilerine giriyorum. Oda ne cvv kodu değişmiş 867 olmuş! allahın işine bak yahu! müşteri temsilcilerine gidiyorum cvv kodu 5 dakikada bir değişmekte diyor. yahu şunu bilen birisi çıkarmı 1 saattir cvv ile cebelleşirmi bir insan? 10 20 fazla veriyor diye nays kullanalım dedik 10 20 yüzünden saatlerimiz naysın rezilliği ile uğraşmakla geçiyor.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Talha Açıkgöz
Çözüm: kullanma.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Ödeme yaptığın süre boyunca kart bilgileri ekranından çıkmaman gerekiyor. Çıkınca tekrar girersen cvv değişir.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Talha Açıkgöz
Ne kadar akıllıca bir yorum, bizde biliyoruz kullanmamayı. insanlar bu rezilliğe bulaşmasın diye derdimizi anlatıyoruz.
Ben sorun yaşamıyorum yanlış anlama sorununa da laf etmiyorum fakat 10-20 TL'yi az görüyorsan kullanma

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Lloyd
Alıntıyı görüntüle
cvv kodu 5 dakikada bir değişiyordu, şimdide saniyesinde yapmışlar arkadaş! uygulama içinde kart bilgilerime diyelim cvv 162 bi geri geliyorum, tekrar kart bilgilerine giriyorum. Oda ne cvv kodu değişmiş 867 olmuş! allahın işine bak yahu! müşteri temsilcilerine gidiyorum cvv kodu 5 dakikada bir değişmekte diyor. yahu şunu bilen birisi çıkarmı 1 saattir cvv ile cebelleşirmi bir insan? 10 20 fazla veriyor diye nays kullanalım dedik 10 20 yüzünden saatlerimiz naysın rezilliği ile uğraşmakla geçiyor.
Haklı bir serzeniş. Bende de 3D Secure başarılı olamadığında ödeme yapılamıyordu bi' ara, CVV değişimiyle alakalı mı bilmiyorum. Bir de Nays uygulaması üzerinden banka kartı ile hesaba para aktaramıyorum ve temassız özelliği de bir türlü açılmıyor. Sistemleri sorunlu çalışıyor diye düşünmekteyim.

Bünyamina

80+ Gold
Kart bilgileri kısmını kapatırsan böyle olur. Sanal kart bir tık güvenli olsun diye böyle yapmışlar. Pc den yapıyorsan zaten bir sorun yaşamazsın. Sen telden alışveriş yapıyorsan uygulamayı arka plana alamıyorsan ya da canın keyfin kapatmak istiyorsa maalesef yapacak bir şey yok.
Spotify ve youtube gibi aboneliklerde bir kere cvv bilgisini girince bir daha sormuyor. Sadece tek bir kerelik alışverişlerde böyle yapıyor. Bu da yer yer mantıklı güvenli.

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Batuhan
Alıntıyı görüntüle
Hocam Naysı Çok Kullanıyorsan Nays Kart Başvurusu Yapabilirsin .

Sanal Kart Olduğu İçin Normal Bir Durum Fakat Vaad Edilen Sürenin Altına İndikleri İçin Benimde Sinirimi Bozuyor !

Tabi Uygulamaya Gir Çık Yapınca Yeni Vermesi Normal Gibi Bence O Da !

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
dostum aynı sorun bende de oluyordu sonra bir bakmışım son kullanma tarihini yalnış girmişim sende bir tekrar kontrol et kart bilgilerini öyle gir kopyala yapıştır yapıyorsan yaz belki boşluk falan giriyor oraya en kötü müşteri hizmetlerine başvur

crazyboyy1

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
crazy
Alıntıyı görüntüle
kart bilgilerinde neden geri gidiyorsun ki zaten 5 dakika süresi var, geri gittigin an cvv değişiyor, ödeme yapacakken son aşamada kart bilgisi ekranında dur cvv yi gir sonra işlemi onayla, bu kadar basit

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
Ödeme yaptığın süre boyunca kart bilgileri ekranından çıkmaman gerekiyor. Çıkınca tekrar girersen cvv değişir.
öyle yapmıyorum zaten ödeme ekranındayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kart bilgilerinde neden geri gidiyorsun ki zaten 5 dakika süresi var, geri gittigin an cvv değişiyor, ödeme yapacakken son aşamada kart bilgisi ekranında dur cvv yi gir sonra işlemi onayla, bu kadar basit
sizce gerimi gidiyorum hocam? siz nasıl alıyorsanız bende öyle alıyorum fark yok.

dostum aynı sorun bende de oluyordu sonra bir bakmışım son kullanma tarihini yalnış girmişim sende bir tekrar kontrol et kart bilgilerini öyle gir kopyala yapıştır yapıyorsan yaz belki boşluk falan giriyor oraya en kötü müşteri hizmetlerine başvur
denemediğim şey kalmadı

Haklı bir serzeniş. Bende de 3D Secure başarılı olamadığında ödeme yapılamıyordu bi' ara, CVV değişimiyle alakalı mı bilmiyorum. Bir de Nays uygulaması üzerinden banka kartı ile hesaba para aktaramıyorum ve temassız özelliği de bir türlü açılmıyor. Sistemleri sorunlu çalışıyor diye düşünmekteyim.
2 ay öncesine kadar sistem değiştirdiler ondan beridir nays dan soğudum.

Ben sorun yaşamıyorum yanlış anlama sorununa da laf etmiyorum fakat 10-20 TL'yi az görüyorsan kullanma
10 20 yi az görmüyorum hocam, sen sorun yaşamasanda kimi insanların zamanını #####yor

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
hocam o zaman müşteri hizmetlerine başvur fiziksel kart falan çıkıyordu bazı kullanıcılara ondan bilgi al belki fiziksel kart verirler böyle sorunun kalmaz

Top Bottom