Neler Yeni

NB F160'a 28'' monitör Takabilirmiyim ?

Existentia

80+ Silver
hocam kiloyla alakalı o durum monitörünüz kaç kg

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Yani inç olarak problem olmayabilir ama elinizdeki monitörün tanesi kaç kg? Monitörünüzün resmi sayfasına bakıp onu öncelikle öğrenin.
Resmi sitesinden de baktım ve anladığım kadarıyla 2 kol toplam 9KG ye kadar karşılıyor bu vesa aparatı. Ürünlerinizin toplam kg mı 9 u geçerse sorun olabilir. Dikkat edin derim.

bozuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih Terim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani inç olarak problem olmayabilir ama elinizdeki monitörün tanesi kaç kg? Monitörünüzün resmi sayfasına bakıp onu öncelikle öğrenin.
Resmi sitesinden de baktım ve anladığım kadarıyla 2 kol toplam 9KG ye kadar karşılıyor bu vesa aparatı. Ürünlerinizin toplam kg mı 9 u geçerse sorun olabilir. Dikkat edin derim.

Hocam baktım standsız 5.7 ama tek kolun tasıdığıymış galiba o olmazsa iadede edebilirim aldım daha yeni
Mesaj otomatik birleştirildi:

F80 zaten 2-9 bununda zaten kolları farklı sadece birleşim yeri aynı bir şey olmaz inş

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Hocam baktım standsız 5.7 ama tek kolun tasıdığıymış galiba o olmazsa iadede edebilirim aldım daha yeni
Mesaj otomatik birleştirildi:

F80 zaten 2-9 bununda zaten kolları farklı sadece birleşim yeri aynı bir şey olmaz inş
Yani sitesinin linkini de bıraktım keşke kolun biri 9 kg ya kadar taşıyor diye belirtselerdi hiç değilse emin olurduk. Yine de dikkatli olun derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,266
Üyeler
157,052
Son üye
kspmhmt
Top Bottom