Neler Yeni

Ne yapacağımı bilmiyorum

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
Herkese selamlar ben bir sıvı soğutma aldım, alırken aklımdaki fikir işlemcim soğuk olur ben de biraz overclock yaparım' dı. Aldım almasına fakat soğutucunun nasıl takılacağından tut işlemciyi nasıl overclocklayacağıma kadar bi gıdım fikrim yok. Sizlerin bildikleri ve önerebileceğiniz kanal/kaynakları bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İşlemci: i5 11400f

Aio: Arctic liquid freezer 2 360mm

Kasa: corsair carbide spec delta

Bildiğim şeylerden birkaçı bu kasanın hava akımı yönünden sıkıntılı olduğu o nedenle sınavdan sonra kasanın ön paneline delikler açacağım, ve diğer şey ise kasanın üst kısmına 360mm radyatörün sığmayacağı o nedenle de radyatörü öne ne şekilde takarım bilemiyorum. (Kabloları nasıl olur, borular aşağı mı yukarı mı gibi)

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Efe Özkol
ben de 1 hafta önce kadar aynı sıvı soğutucunun 240 mm versiyonunu aldım daha önce hiç denememiş olmama rağmen takmam yaklaşık yarım saatimi aldı kutunun üstündeki qr koddan tek tek anlatıyor nasıl yapılacağını

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim ürün daha elime ulaşmadı da en merak ettiğim güç kablosu ve boruların ne şekilde olması gerektiği onlar da yazıyor mu
ben de 1 hafta önce kadar aynı sıvı soğutucunun 240 mm versiyonunu aldım daha önce hiç denememiş olmama rağmen takmam yaklaşık yarım saatimi aldı kutunun üstündeki qr koddan tek tek anlatıyor nasıl yapılacağını

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Efe Özkol
Benim ürün daha elime ulaşmadı da en merak ettiğim güç kablosu ve boruların ne şekilde olması gerektiği onlar da yazıyor mu
hepsi online kılavuzda yazıyor nasıl yapılacağı vs, zaten fan kabloları birbirine takılı halde geliyor senin tek yapman gereken taktıktan sonra 2 tane kablo takmak-1 tanesi cpu fan yuvasına, diğeri de anakartının argb girişi varsa ona takmak-

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
hepsi online kılavuzda yazıyor nasıl yapılacağı vs, zaten fan kabloları birbirine takılı halde geliyor senin tek yapman gereken taktıktan sonra 2 tane kablo takmak-1 tanesi cpu fan yuvasına, diğeri de anakartının argb girişi varsa ona takmak-
Anladım, teşekkür ederim.

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Efe Özkol
Anladım, teşekkür ederim.
rica ederim geldikten sonra takıldığınız bir yer olursa yardımcı olabilirim, ayrıca içinden 0.8 gram mx-5 termal macun çıkıyor

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
rica ederim geldikten sonra takıldığınız bir yer olursa yardımcı olabilirim, ayrıca içinden 0.8 gram mx-5 termal macun çıkıyor
Termal macun gerçekten iyiymiş ben de nerden bulacağım diye stres etmiştim eğer takıldığım bir yer olursa size danışırım çok teşekkürler.

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Efe Özkol
Termal macun gerçekten iyiymiş ben de nerden bulacağım diye stres etmiştim eğer takıldığım bir yer olursa size danışırım çok teşekkürler.
güle güle kullanın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,873
Üyeler
150,951
Son üye
Leobrientw
Top Bottom