Neler Yeni

Ne Yapmalıyım ? (Yanlış ama daha iyi bir internet kablosu gönderildi)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Malum satıcılar marka gosterip sürekli kendi bastıkları cat6 kabloları gönderiyorlar. Powermaster ın Kutulu bir ürününü söyledim lakin çinli markanın biraz ince olan CAT6 E kablosu geldi dış yüzeyinden Cat6e olup olmadığını anlamam çok zor ama kablo inceliği normal bir kablodan daha ince olunca süphelendim. Şimdi değişim yaparsam cat6 bir kablo gelicek ama daha kalın olan bir model olucak şu anki üründe cat6e olduğu için daha mantıklı geliyor ama 23awg felan yazmıyor sadece cat6e made in china utp yazıyor pek bir güven vermedi. Sizce ne yapmalıyım ?

d.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kabloların üreticileri ile profesyonel seviyede çalışıyoruz. Evde gigabit internet kullanmıyorsanız kablonun kalınlığı-inceliği, cat5 ya d a6 olması sizin için hiçbir şey ifade etmez.
gigabyte düzeyinde bir internete sahibim. Her marka aynı kalite bakır veya dış yüzey kullansa sorun etmezdim bence. balkondan çekeceğim için bu konuya takıldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

P40215-091931.jpg

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,175
İsim
Batuhan
Malum satıcılar marka gosterip sürekli kendi bastıkları cat6 kabloları gönderiyorlar. Powermaster ın Kutulu bir ürününü söyledim lakin çinli markanın biraz ince olan CAT6 E kablosu geldi dış yüzeyinden Cat6e olup olmadığını anlamam çok zor ama kablo inceliği normal bir kablodan daha ince olunca süphelendim. Şimdi değişim yaparsam cat6 bir kablo gelicek ama daha kalın olan bir model olucak şu anki üründe cat6e olduğu için daha mantıklı geliyor ama 23awg felan yazmıyor sadece cat6e made in china utp yazıyor pek bir güven vermedi. Sizce ne yapmalıyım ?

Alıntıyı görüntüle
İade Yapman İyi Olur Bence .

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Değerler tatmin etti satıcıya kargo ücreti yüklenmesin diye kullanıcam artık.

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Kenan Çelik
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
İade Yapman İyi Olur Bence .
Değişim isteyecektim sonra gerek duymadım 84tl ye 20mt almıştım şimdi satıcı kargo da öderse ne kazanıcak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyleyse size ugreen cat6 ethernet kablosunu öneririm.
O kabloyu inceledim daha kalın lakin o da utp korumasız kablo stp kablolar pahalı diye hepsi benim için aynıdır dedim. 23awg beklerdim ama İnternet kopup dalgalanmadigi sürece 10 30 mbit in önemi yok.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
Ben Ugreen Cat 8 ethernet kablosu kullanıyorum canavar gibi kablo mübarek bir kablo ne kadar iyi olabilir diyordum kabloyu görene kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bilal-kayaLak
Bu kabloların üreticileri ile profesyonel seviyede çalışıyoruz. Evde gigabit internet kullanmıyorsanız kablonun kalınlığı-inceliği, cat5 ya d a6 olması sizin için hiçbir şey ifade etmez.
Profesyonel seviyeniz merak konusu cat5 ve cat6 arasında mbps olarak fark görmesenizde ping değerleri çok değişmekte.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
84 TL Ye 20 metre linkini atar mısın acil lazım da

Dahası  
Reaksiyon skoru