Neler Yeni

Neden çevremdeki herkesin tipi hatırı sayılır kadar var ama benim yok?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
batuhan beydoğan
Selam arkadaşlar, öncelikle dalgasına değil ciddi anlamda yazıyorum. Sağlığım Allah'a şükür yerimde fakat çevremdeki çoğu kişinin tipi güzelleşmeye başlarken; ben şişman,tipsiz eğlenilecek tip durumuna düşüyorum. Sırf kız için de değil cidden kendim bile nefret ediyorum tipimden. Yani iştahım yok yemek de yiyemiyorum ama kiloluyum. Çoğu arkadaşım yakışıklı/güzel iken ben hep arada kalıyorum. Evet ailesinin sağlığı yerinde olmayanlar, kendi sağlığı yerinde olmayanların derdine hakaret gibi bir dert olsa da cidden artık kendimi kötü hissediyorum. Genel yaşantıma da yansıyor güldüğüm çok az sayılı görülmeye başladı. Nasıl bir yol ilerlemem lazım cidden dalgasına değil harbi doğru düzgün tavsiye almak için yazıyorum. Desteklerini bekliyorum....

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,061
İsim
Enes
Selam arkadaşlar, öncelikle dalgasına değil ciddi anlamda yazıyorum. Sağlığım Allah'a şükür yerimde fakat çevremdeki çoğu kişinin tipi güzelleşmeye başlarken; ben şişman,tipsiz eğlenilecek tip durumuna düşüyorum. Sırf kız için de değil cidden kendim bile nefret ediyorum tipimden. Yani iştahım yok yemek de yiyemiyorum ama kiloluyum. Çoğu arkadaşım yakışıklı/güzel iken ben hep arada kalıyorum. Evet ailesinin sağlığı yerinde olmayanlar, kendi sağlığı yerinde olmayanların derdine hakaret gibi bir dert olsa da cidden artık kendimi kötü hissediyorum. Genel yaşantıma da yansıyor güldüğüm çok az sayılı görülmeye başladı. Nasıl bir yol ilerlemem lazım cidden dalgasına değil harbi doğru düzgün tavsiye almak için yazıyorum. Desteklerini bekliyorum....
Dostum az buçuk ortalama bir tipin bile olsa diyet yapıp biraz sporla destekleyip kişisel bakımını yaparsan bir nebze toparlarsın kendini başkalarıyla kıyaslama ve dalga geçmelerine de taviz verme. Zamanla düzelecektir.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
welcome to gym

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
batuhan beydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
bence bir spor salonuna yazılmalısın kendi gelişimini görmen seni motive eder kilolarından kurtulursun yüzün oturur bakımına önem verirsin sosyal statün gelişir ama bunlardan en önce disiplinli olmalısın alışkanlıklarından taviz vermelisin

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,061
İsim
Enes
ah beklediğim cevap
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler <3
Ne demek yardımcı olmaya çalışıyoruz işte bir çoğumuz benzer durumları yaşıyoruz dostum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
batuhan beydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence bir spor salonuna yazılmalısın kendi gelişimini görmen seni motive eder kilolarından kurtulursun yüzün oturur bakımına önem verirsin sosyal statün gelişir ama bunlardan en önce disiplinli olmalısın alışkanlıklarından taviz vermelisin
Ne bileyim spor salonuna gidecek özgüven mi denir ne denir ondan yok işte bende hani yapabilirsem kendim bireysel olarak yaparım çünkü anksiyete var zaten

2mApoo

80+ Silver
Knk zaten kendini başkalarıyla kıyaslarsan 3 adım geriden başlamış olursun.
Kendini kıyaslarsan herzaman kaybedersin. Yaş kaçtı bu arada çünkü yüz hatlarının ve tipin belli bir yaştan sonra oturmaya başlayacaktır ve saç & sakal ile toparlanmaya başlarsın. Tabi kendinene de bakman lazım öncelikle kilolardan başlayarak
Lets Goooo GYM knk :D

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
aynı sorun bende de var ama alıştım. Kıyaslamayı bırakman lazım knk

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
ya *** malmısınız dert ettiginiz şeye bak ben çok mu yakışıklıydım spora başladım şimdi bir sürü kadar kızla konuşuyorum

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,907
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Tipsiz, çirkin erkek yoktur bence bakımsız erkek vardır. Yaşının biraz küçük olduğunu varsayıyorum, bir spor yapmaya başla zaten zamanla birlikte tipin de oturmaya başlayınca o sporun da etkisi ile evrim geçirmiş gibi olursun. Dış görünüşün asla canını sıkmasın, tip hiçbir şekilde seni gülünç duruma getirmez. Tipe, dış görünüşe gülen dalga geçen kişinin kendisi insan değildir, bu kadar aşağılık bir şekilde rezilce dalga geçtiği için kendisi gülünç birisidir. Sana uzaktan diyeceğim şeyler seni ne kadar ikna edebilir bilmiyorum ama inan bana dostum bu yazdıklarım gerçek. Haftaya pazartesi spora başla, 3 ay sonra aradaki farkı anlayacaksın. BAAAAAAAASSSS

Top Bottom