Neler Yeni

Neden ComNET Servis Sağlayıcısı?

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
Dostum sen anlamiyorsun sanirim. Coment yardimcj olmamis arkadasa onu diyorum. Turk telekom saha ekibi comente bilgi vermemezlik fln yaparsa dava yerler.
ComNET'in yardımcı olabileceği tek şey TT saha ekibinden sorunu kontrol talep etmeleri.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu kablonun kopuk olduğunu kendileri TürkTelekom'dan öğreniyorlar, TT saha ekibi kontrol ediyor. ComNET'in bizzat TT saha ekibinden bir haber almadan kablonun kesik olduğunu söyleyeceğini sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş TT altyapısı kullandığını belirtti ve TT'in kendi saha ekibi kontrolleri sağlıyor.

ComNET'den herhangi bir teknisyen gelip sizin altyapı kablolarınızı vs. kontrol edemez.

Konuyu açmamdaki amacı zaten belirttim, hem ComNET deneyimimi paylaşmak hemde bir ayda olsa ücretsiz internet kullnabilmek.
Olay kontrol felan değil. TT Genel müdürlüğünden bulunduğum yere kadar her yere gittim. Öyle bir durum yok ortada. Kısacası seni öyle söyleyip oyalıyorlar başka bir şey değil. Apartmanda TT kullanan 15 dairede internet var ama comnete göre TT altyapı çalışmasından dolayı 15 gün internet veremiyor. Artık gözlüklerinizi çıkarıp başka açıdan bakın. Mahkeme kararıyla diye belirtiyorum. Bana suçlu mu bulundu diyorsunuz. Gerçekten komik.

eneskaya6

80+ Silver
1 aydır kullanıyorum hem evde hem ofiste önceki firmalar ile aynı henüz herhangi bir sorun vs yaşamadım. kasım ayında 12aylık ödeme yapmayı düşünüyorum zam gelmesin diye. Altyapınız genel olarak iyi ve sorunsuzsa gecilir ama altyapınız türktelekomda dahi sorunlar cıkarıyorsa comnete gecince başınız ağrıya bilir

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Furkan Görür
en son ki 600 gün uzatma da bende uzattım. Sanırım 1 yıldır kullanıyorum 5-6 kere internet kesintisi oldu. En büyük internet kesintisi 1-2 saat sürdü o da TTNET kaynaklı bir sorunmuş ama türkiye geneli oldu. Anlık kopmalar son aylarda yok. İnternetiniz comnet ise ve internete erişiminiz yoksa telegram comnet sayfasından genel bir sorun mu değil mi öğrenebilirsiniz. Fiyat performans olarak çok iyi 150tlye falan 100mbps hızı 2027e kadar kullanacağım zamsız baya iyi.

Ama en önemlisi comnete geçecekseniz alt yapınız fiber olursa ve sorunsuz olursa daha iyi olur çünkü müşteri hizmetleri pek iyi değil.

Top Bottom