Neler Yeni

Neden Sigara İçiyorsunuz?

Checkmate

80+ Silver
Sokakta her gelenin elinde sigara görünce 1 paket aldım içtim soru olarak bunda ne buluyorsunuz.
Tadı saman gibi ağızda çamur gibi bir tad bırakıyor, sağ elde koku bırakıyor en az 2 gün geçmiyor, üste koku bırakıyor, duman ciğere dokununca berbat bir hissiyat veriyor, aşırı pahalı, öksürük yapıyor.

Tamam elektronik sigara, nargile eyw tadı güzeldir de neden sigara?

Zexius

80+ Bronze
Sokakta her gelenin elinde sigara görünce 1 paket aldım içtim soru olarak bunda ne buluyorsunuz.
Tadı saman gibi ağızda çamur gibi bir tad bırakıyor, sağ elde koku bırakıyor en az 2 gün geçmiyor, üste koku bırakıyor, duman ciğere dokununca berbat bir hissiyat veriyor, aşırı pahalı, öksürük yapıyor.

Ben içmiyorum içenide anlamıyorum sigara ve alkol hiçbir sorunun çözümü değil zamanın da çok sorun çok travmatik olaylar yaşamama rağmen hala sigaraya başlamadım.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Çok şükür içmiyoruz

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
fena kafa donduruyo

Hanaz

80+ Silver

O saydıkların artık zevk vermeyince vücüda giren nikotin sigaraya evriliyor tada o saydıklarınla devam etmek zorunda kalıyorsun
Puff tütünden daha zararlı bu arada su buharı diyenler içmeye devam edebilir su buharı sonuçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

O saydıkların artık zevk vermeyince vücüda giren nikotin sigaraya evriliyor tada o saydıklarınla devam etmek zorunda kalıyorsun
Puff tütünden daha zararlı bu arada su buharı diyenler içmeye devam edebilir su buharı sonuçta
Ve sigara müthiş ayıltıcı bence pakette yazıyor zaten sigara içmek öldürür e zaten ölücez

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,048
İsim
Sarp Yılmaz

Ben de içmiyorum diyebilirim çok nadir içerim neden içtiğim ise o an iyi geliyor dert basınca yada dalınca bir yerlere yanında bir sigara içmek iyi geliyor tamamen psikolojik en azından benim için.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,348
İsim
Enes kaya
Genellikle ergenlikte hava olsun, adam oldum, ağır abi, kızlara ortama hava atmak ayak uydurmak için baslanilir ya da denenir. İlk başta kimse sevmez öksürür les gibi kokuyor vs vs der ama zamanla o ortamda bulunmaktan deneye deneye bağımlisi olur. Acayip bisey yapmislar hele ilkte baslayana sorsan asla sekmeyen cevap " istesem birakirim" 20sene gecsede birakamaz. Cikolata yiyince insan nasil mutlu oluyorsa sigara icince de rahatliyor artık otomatikman vücut ona kodlaniyor. İcmiyorum bu arada :) taaa lisede 3 arkadas 1 paket alip ilk kez denemistik en cok ben icmistim aralarinda biri 2. Yi icerken atip birakmisti bune olm demisti simdi 2si 10yildan fazla bagimli ben o gunden sonra 5 tane icmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan güler

Valla çok küçükken özenti olarak başladım şimdide bırakamıyorum hiç başlama ilk zamanlar kötü gelir az bi içersen alışırsın o yüzden hiç başlama.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,135
İsim
uwu
İçmeyin özellikle hasta insanların yanında dikkat edin sırf sizin derdiniz yüzünden sigara kullanmayanlar nefes alamıyor hele tütün içenler 2/3 m den kokusu zaten içmese bile geliyor artık işliyor vücuda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
943,591
Üyeler
148,469
Son üye
empath12
Top Bottom