Neler Yeni

.NET Framework 4.8 bu işletim sisteminde desteklenmiyor.

AST3R1X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan
Öncelikle selamun aleyküm bilgisayarda handbrake diye bir uygulama kullanmak için indirdim ama bu framework 4.8 yok açılamıyor dedi , indireyim dedim indirdim ama '.NET Framework 4.8 bu işletim sisteminde desteklenmiyor.' bu hatayı verdi ve ben bu şekilde bir kaç uygulamada da aynı sorunu yaşadım bu uygulamaları nasıl kullanıcam? ya da bu elemanı nasıl kurucam? Bilgisayar windows 10 ve herhangi bir sıkıntım da yok.

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    90.4 KB · Hit: 249

Ribozom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Toprak
Windows güncel mi?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,720
İsim
Bilal Tepe
Öncelikle selamun aleyküm bilgisayarda handbrake diye bir uygulama kullanmak için indirdim ama bu framework 4.8 yok açılamıyor dedi , indireyim dedim indirdim ama '.NET Framework 4.8 bu işletim sisteminde desteklenmiyor.' bu hatayı verdi ve ben bu şekilde bir kaç uygulamada da aynı sorunu yaşadım bu uygulamaları nasıl kullanıcam? ya da bu elemanı nasıl kurucam? Bilgisayar windows 10 ve herhangi bir sıkıntım da yok.
Güncellemeleri denetle diyip varsa indir toplu guncellemelerde iniyor eğer gine çözülmezse microsoftun kendi sitesinden indirebilirsin sorun düzelecektir diye tahmin ediyorum ama önce güncellemeleri denetlemeni tavsiye ederim

AST3R1X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla babalar bunu diyor.
Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80240fff)

Top Bottom