Neler Yeni

Netgsm VoLTE ve VoWiFi özelliği ne zaman gelecek?

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
belli değil, benim için çok önemli değil zaten de en kısa sürede gelse çok iyi olur
benim için sorun oldu karşı tarafın sesi öncekine göre baya kötü geliyor, benim sesimde onlara kötü gidiyormuş, bu kadar fark ettireceğini düşünmezdim, sokakta yani sesli ortamlarda dahada kötüleşiyor

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
benim için sorun oldu karşı tarafın sesi öncekine göre baya kötü geliyor, benim sesimde onlara kötü gidiyormuş, bu kadar fark ettireceğini düşünmezdim, sokakta yani sesli ortamlarda dahada kötüleşiyor
whatsapptan konuşunca nasıl oluyor hocam?

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
OZAN TANKUŞ
bu özelliklerin ne zaman geleceği belli mi?
Annemin telefon hattını Vodafone'dan Türktelekom'a geçirdik. Neymiş telefonunda VoWIFI özelliği yokmuş. 20 kez aradım var diyorum inandıramıyorum. Video çekip kanıtlasam olurmu dedim. Olur mail atın dediler. 4 kez mail attım(farklı operatörlerinin simlerini taktım) s...lerine takmadılar. Şuan evde telefonla konuşamıyor kadın. Gittik telefon aldık desteklemiyor diye. Sıfır yeni çıkmış telefon bile desteklemiyormuş WoWIFI'yi .d . Türkcell veya vodafone takıyorsun çat diye otomatik açılıyor. Türktelekom mu? Bir daha ASLA! Vodafone Türkcell kullanır başka şekilde rezil olurum ama bu firmanın GSM'i çok kötü. Kullanmam. Diğerlerinden her türlü beter.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
Annemin telefon hattını Vodafone'dan Türktelekom'a geçirdik. Neymiş telefonunda VoWIFI özelliği yokmuş. 20 kez aradım var diyorum inandıramıyorum. Video çekip kanıtlasam olurmu dedim. Olur mail atın dediler. 4 kez mail attım(farklı operatörlerinin simlerini taktım) s...lerine takmadılar. Şuan evde telefonla konuşamıyor kadın. Gittik telefon aldık desteklemiyor diye. Sıfır yeni çıkmış telefon bile desteklemiyormuş WoWIFI'yi .d . Türkcell veya vodafone takıyorsun çat diye otomatik açılıyor. Türktelekom mu? Bir daha ASLA! Vodafone Türkcell kullanır başka şekilde rezil olurum ama bu firmanın GSM'i çok kötü. Kullanmam. Diğerlerinden her türlü beter.
Vodafoneda çok kötü hocam ben vodafonedan kaçıp geldim netgsmye ama türk telekom çok ayrı seviye :D

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
Vodafone da ne sorun vardı ki?
çekmiyor - fahiş fatura - dalga geçer gibi hazırladıkla ai chatbot - faturada yazan tutarın üstüne sürekli ek ücret eklemeleri

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
OZAN TANKUŞ
çekmiyor - fahiş fatura - dalga geçer gibi hazırladıkla ai chatbot - faturada yazan tutarın üstüne sürekli ek ücret eklemeleri
Evet Faturanın ustunde banada bu aralar ucret yazılmaya basladı. Balıkesirde çekmeme sorunu yaşıyorum ama bunun sebebi vodafone değil. Türkcell'in izin vermemesi. Bir Özel sektörde IT olarak çalışıyorum ve vodafone baz istasyonu kurulumuna gelen çalışandan bir sürü bilgi aldım. Bu problemi türkcellden dolayı yaşıyoruz dedi. Anlattı ve hak verdim.

Top Bottom