Neler Yeni

NETgsm'ye geçmeli miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ramazan Türk
Türk Telekom kullanıcısıyim. Paketim 40GB 150TL taahhüt süresi dolacak ve 45GB 1000dk 250SMS için 350TL istediler. Başka operatörler de pahalı. KYK da kaldığım için internet lazım. Sizce 350TL kabul mu etmeliyim yoksa netgsm mi geçmeliyim? Paketler uygun geldi. Ancak bankalar ile problemi varmış. Aktif olarak Finansbank, ziraat, Akbank kullanıyorum.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Türk Telekom kullanıcısıyim. Paketim 40GB 150TL taahhüt süresi dolacak ve 45GB 1000dk 250SMS için 350TL istediler. Başka operatörler de pahalı. KYK da kaldığım için internet lazım. Sizce 350TL kabul mu etmeliyim yoksa netgsm mi geçmeliyim? Paketler uygun geldi. Ancak bankalar ile problemi varmış. Aktif olarak Finansbank, ziraat, Akbank kullanıyorum.
Bence biraz daha oturmasını beklemek lazım.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Selim
Kimin baz istasyonunu kullanıyor ya da kendilerine ait bir istasyon var mı araştırmak gerekir çünkü mevcut oparetörlerin binlerce istasyonu olduğu halde bazı bölgelerde çekim kuvveti zayıf. Her yerde çekim kuvveti yüksekse geçilir ama göz ucuyla bi baktım fiyatlara öyle aman aman ucuzluk yok 100 lira az vereyim derken rezil olmayın.

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Müşteri hizmetlerini aradım şuan Turkcell baz istasyonlarını kiraladıklarını söyledi en büyük sorun bir kaç banka hariç hiç biriyle anlaşmaları yok örnek garanti mobil kullanıyorsanız mesaj gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ramazan Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimin baz istasyonunu kullanıyor ya da kendilerine ait bir istasyon var mı araştırmak gerekir çünkü mevcut oparetörlerin binlerce istasyonu olduğu halde bazı bölgelerde çekim kuvveti zayıf. Her yerde çekim kuvveti yüksekse geçilir ama göz ucuyla bi baktım fiyatlara öyle aman aman ucuzluk yok 100 lira az vereyim derken rezil olmayın.
Bir Öğrenci için 350tl çok değil mi?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Geçme, bankalar problemli, 10Mbps hız limiti de vardı en son kalktı mı bilmiyorum. Özelden yazarsan türk telekomda uygun fiyatlı tarife alabilmen için bir yöntem yazabilirim, tabi çoktan denemediysen 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ramazan Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçme, bankalar problemli, 10Mbps hız limiti de vardı en son kalktı mı bilmiyorum. Özelden yazarsan türk telekomda uygun fiyatlı tarife alabilmen için bir yöntem yazabilirim, tabi çoktan denemediysen 😀
Yok hayır bir şey denemedim. hep beni arayıp ne derlerse kabul ettim

SeLo_33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selahaddin
İlgilendiği Kategoriler
araba, pc , motor, elektronik
Hocam aynı sorundan bende müzdaribim de sırf sayenizde bu konu için üye oldum Vodafoneluyum ama Türk telekoma geçebilirim Bana da bu arkadaşın özelden yazdığı şekilde yardımcı olur musunuz? Teşekkürler hayırlı cumalar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
946,609
Üyeler
149,054
Son üye
vouchao