Neler Yeni

Netspeed kullananlar hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kaan Yılmaz
Arkadaşlar internetimi değiştirmek istiyorum TürkNet abartı seviyede bir zam yaptı. Netspeed'de aşağıya linkini koyacağım bir kampanya buldum. Netspeed kullananlar - ve + ları yazabilir mi ? Diğer markalar (Comnet, Millenicom, Gibirnet) hangisi Netspeed yerine tercih edileceğini ve nedenlerini yazarsanız sevinirim.

etnetalw

80+ Bronze
Netspeed kullandım önermem mağdur oldum 2 iss dende.
Fixnet,Atlantis,Milleni,Netbone,Netmax harici önermem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar internetimi değiştirmek istiyorum TürkNet abartı seviyede bir zam yaptı. Netspeed'de aşağıya linkini koyacağım bir kampanya buldum. Netspeed kullananlar - ve + ları yazabilir mi ? Diğer markalar (Comnet, Millenicom, Gibirnet) hangisi Netspeed yerine tercih edileceğini ve nedenlerini yazarsanız sevinirim.

Müşteri hizmetleri çözüm üretememekte. Bilgi sahibi az.
Ping ve kapasite satüreolmaktadır. Ve ip değişmiyordu.
Türknet dede ping,mh ulaşım yoktu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kaan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Besim Tibuk

80+ Gold
1 yılı aşkındır kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Herhangi bir yavaşlık vb. de yok. Pingde de sorun yok.

LethaX

80+ Bronze
Millenicom iyidir yani
Millenicom kendi altyapısı konusunda biraz sıkıntılı ve ping değerleride iç açıcı değil. Comnet'i aklınızdan çıkarın direk zaten son dönemde açılan konulara bir göz gezdirin anlarsınız demek istediğimi. Diğerleri hakkında bilgim yok ben biraz paraya kıydım Türknet kullanıyorum ama yakın zamanda netspeed düşünüyorum fiyat konusunda abarttı iyice.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
1674488493509.png

etnetalw

80+ Bronze
Millenicom iyidir yani
2016 Dan beri kullanıyorum sizce uzunca bir deneyim sahibi olmamdan anlaşılır gibi. Hem 10 senedir kullanan akrabam var :D
Menmunuz şuanlık bir problem yok. Önerileri dikkate alan düşük ping stabil bağlantı.
Zam gelcek türknet harici firmalara ondan 1 ay bile olsa ucuz olara kullan 2. hat zam olsada cıkıcam de indirim uygulayabilirler. Bugun geçmeni öneririm.
Fixnet-Millenicom arayın bilgi alın. Alternaitf netmax,netbone,atlantisnet mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kaan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom kendi altyapısı konusunda biraz sıkıntılı ve ping değerleride iç açıcı değil. Comnet'i aklınızdan çıkarın direk zaten son dönemde açılan konulara bir göz gezdirin anlarsınız demek istediğimi. Diğerleri hakkında bilgim yok ben biraz paraya kıydım Türknet kullanıyorum ama yakın zamanda netspeed düşünüyorum fiyat konusunda abarttı iyice.
Aynen öyle hocam türknet uçtu bende netspeedi araştırdım buldum diğerleri açısından daha iyi gibi duruyor

etnetalw

80+ Bronze
Yukarıdaki arkadaş sorun yaşadığını belirtmiş neye göre değişir
Hocam şimdi herkes menmun olcak diye bir şey yok. :)
Nasip işi.

Aynen öyle hocam türknet uçtu bende netspeedi araştırdım buldum diğerleri açısından daha iyi gibi duruyor
Netspeed benim gözümde hiç iyi durmuyor. Nedeni şu turuncunet internetkutusu poyraznet gibi yatırım yapmayan sabit bir firma fiyatlarıdaa cok yüksek. Poyraznet fiyatında satsa daha iyi gibi :D

Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.
Alıntıyı görüntüle
Fiber altyapıda hiç bir firmada hız sorunu yaşamasın(firma hız limitlemesi yapmaz ise)
Ping olarak tabii ki lokasyon+Firma kaynaklı. Ama önemli olan müşteri hizmetleri,Routing,İp vb.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,377
Üyeler
154,567
Son üye
muzotektuga
Top Bottom