Neler Yeni

NetSpeed Uzaktan Nasıl Kurulum Yapabiliyor?

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Yasin
Merhabalar bu konuyu merak ettim ben mevcut aboneliğimi iptal etmek istediğimde direk bağlayabileceklerini söyledi Netspeed Türk telekom ile konuşup anlaşıp bana uzaktan interneti verebiliyorlarmış bunu yaşayan oldu mu?
Ve diğer bütün markalar eve gelip kurulum yapacaklarını söylediler bunların dediğide bana güven kaybı oluşturdu internet de sorun yaşarım problem yaşarım gibisinden.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhabalar bu konuyu merak ettim ben mevcut aboneliğimi iptal etmek istediğimde direk bağlayabileceklerini söyledi Netspeed Türk telekom ile konuşup anlaşıp bana uzaktan interneti verebiliyorlarmış bunu yaşayan oldu mu?
Ve diğer bütün markalar eve gelip kurulum yapacaklarını söylediler bunların dediğide bana güven kaybı oluşturdu internet de sorun yaşarım problem yaşarım gibisinden.
Bana imkansız gibi gelmedi. Sonuç olarak aynı altyapıyı kullanarak operatörler arası geçiş yapacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mehmet Kasım Başdelen
evet , internet faturası otomatik ödeme değilse ödemediğin gün keserler internetini ve biliyorsun türkiyenin internet şartlarını çok kalitesiz.

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet , internet faturası otomatik ödeme değilse ödemediğin gün keserler internetini ve biliyorsun türkiyenin internet şartlarını çok kalitesiz.
Eee oha, ceza olarak fazla TL değilde kesiyorlar mı direk.
Bunu sadcece Netspeed ve comnet yapabiliyormuş uzaktan interneti sanırım.
Türknet gelmemiz gerek dedi uzaktan halledemiyor değil mi Türknet kullanan varsa daha sağlıklı yorumlar?

Top Bottom