Neler Yeni

Çözüldü✓ Newegg'den ekran kartı alınır mı?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Özellikle bu kart hakkında konuşuyorum:

TR fiyatına göre çok ucuz ama Newegg'den daha önce hiçbir şey almadım. Sitenin yurt dışında güvenilir olduğunu ben de biliyorum, daha önceden alışveriş yapanlar varsa süreç nasıldı, gümrük nedeniyle ekstra vergi çıktı mı, garantiye ihtiyacınız olduysa buradaki servisler tamir yapıyorlar mı vs bunları merak ediyorum.

oguz13

80+ Bronze
Güvenilir. Amazon çakması bir site.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Özellikle bu kart hakkında konuşuyorum:

TR fiyatına göre çok ucuz ama Newegg'den daha önce hiçbir şey almadım. Sitenin yurt dışında güvenilir olduğunu ben de biliyorum, daha önceden alışveriş yapanlar varsa süreç nasıldı, gümrük nedeniyle ekstra vergi çıktı mı, garantiye ihtiyacınız olduysa buradaki servisler tamir yapıyorlar mı vs bunları merak ediyorum.
Monitör aldım 4k 32 inç 13k ya herhangi bir ücret ödemiyorsun onun bir süresi yada günü var her neyse onu geçirdiğin zaman ücret ödemesi yapıyorsun ayın 10 nun da sipariş verdim elime ayın 27 sinde teslim oldu gümrükde yoğunluk var falan diyorlar o yüzden geç geldi ürün sapasağlam geldi dhl express getirdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senden bir kaç evrak istiyorlar onları gönderiyorsun senle muhatap olan kişinin e postasına

Allmuted

80+ Bronze
Daha önce birisinden 3060 almıştım o da newegg den almış toplu şekilde sorunsuz gelmiş kart da problem yoktu ancak vergi nasıl olur bilemem

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,765
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Alabilirsin bir sıkıntı yok, Satıcı'nın Newegg olduğuna ve ödeme ekranında vergilerin eklendiğine emin olarak al.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör aldım 4k 32 inç 13k ya herhangi bir ücret ödemiyorsun onun bir süresi yada günü var her neyse onu geçirdiğin zaman ücret ödemesi yapıyorsun
Ürünün ücretini mi yoksa gümrük vergisini mi?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Top Bottom