Neler Yeni

Nfs unbound hakkında destek

Kralyum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Nurullah Kurnaz
Merhabalar nfs unbound hakkında yardıma ihtiyacım var oyun normal şekilde akarken bi anda donmaya başlıyor ve kamera arabanın içine kayıp oyunun içine ediyor adeta bir ss yok elimde fakat normal arkadan bakması gerekirken aniden omuz kamerası misali oluyor ve sürekli donmaya başlıyor sistemim r5 5600h 3060 kaldırıyor yani zaten 60fps sabitte alabiliyorum ama ara ara bu sorunla karşılaşıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Murat
Oyunda optimizasyon sorunu var biraz. Dilerseniz grafik ayarlarını kurcalayın her şeyi yüksek ya da orta ayara alın. Ultra ayarda 60fps sabitte oynarken sürekli fps drop yiyordum. Yüksek ayarlara çekince azalmıştı. Belki sizde de işe yarar

Kralyum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Nurullah Kurnaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunda optimizasyon sorunu var biraz. Dilerseniz grafik ayarlarını kurcalayın her şeyi yüksek ya da orta ayara alın. Ultra ayarda 60fps sabitte oynarken sürekli fps drop yiyordum. Yüksek ayarlara çekince azalmıştı. Belki sizde de işe yarar
Teşekkürler ama sorun drop yemem değil kameranın yaklaşması yani neden oluyor acaba

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Murat
Teşekkürler ama sorun drop yemem değil kameranın yaklaşması yani neden oluyor acaba
Bug olabilir. İndirdiğiniz platformda varsa eğer dosya taraması yapın. Oyun crackli ise ona çözüm yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,538
Üyeler
156,941
Son üye
denodeniz
Top Bottom