Neler Yeni

Nintendo Wii Ailem ile Vakit Geçirmek İçin Konsol Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İBRAHİM KARAKURT
Değerli dostlar ailemle vakit geçirmek adına yıllanmış olan wii konsolu almayı düşünüyorum. Link ve önerileri bekliyorum. Tam bir sistem olursa daha çok eğleniriz gibi geliyor. Çocuklarım küçük bu aşamada onların oyun kültürüne alıştırmak için başka ürün önerisi olan varsa onu da değerlendiririm. Ancak bu aşamada çok bir bütçe ayırmak istemiyorum.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Wii konsol kamerası çocuklar çok küçükse algılamayabilit küçük kardesimle zamanında oynayamamistik onu almadan önce denerseniz iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İBRAHİM KARAKURT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wii konsol kamerası çocuklar çok küçükse algılamayabilit küçük kardesimle zamanında oynayamamistik onu almadan önce denerseniz iyi olur
Hocam bulunduğum şehirde ürün yok internetten alacağım ama sizce hala alınır mı ?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Hocam bulunduğum şehirde ürün yok internetten alacağım ama sizce hala alınır mı ?
Alinir hocam Wii konsol gerçekten çok eğlenceli bir konsol çocuklar çok da küçük degilse motor becerileri yeterince geliştiyse rahat oynar eğer 5-6 yaşındaysa oynayamabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İBRAHİM KARAKURT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım hocam teşekkür ederim değerlendirme için.

Nosferatu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem TAŞLIEL
Hocam Wii süper eğlenceli bir alettir, ben 2006 'da üniversitede oynardım, 4 kişi tenis, bowling vs. oynamak inanılmaz keyifliydi. Grafik olarak P5'i geçtim Ps3 bile beklemeyin, PS2 seviyesinde ancak. ama sevimli ve rengarenk çocuk oyunları çok başarılı.

Azıcık ingilizce ve bilgisayar bilgisi yanında 2GB+ SD kart ile https://wii.guide/ sitesindeki süreçleri izleyerek cihazı kendiniz softmod yapabilirsiniz.
USB bellek ile de oluyor bu arada ama ben SD kart içinde kaybolduğu ve USB harcamadığı için tavsiye ederim.

Ek olarak yeni TV'lerin çoğunda Scart yok... bu nedenle alacağınız kişilere Wii2HDMI var mı mutlaka sorun.

Oyunlar burada :) Sınırsız ve ücretsiz. Her türlü eski konsol oyununu da emüle ediyor,

NeoGeo ve CPS2 oynadım ben, CPS3 te çalışıyor sanırım. Ek olarak ScummVM ile Monkey Island 2 3 oynanıyor.

Satıcıyı tanımam ama fiyat makul, çift kol bulmak zor ve tek kolu 700 1000 TL gibi rakamlara satıyorlar. Ha Kolların üzerinde Wii plus yazandan bulursan elbette daha iyi.

Yine hiçbir satıcıyı tanımıyorum, Yok tek kol yeter diyorsan; 700 'e bir sürü var :) Hatta 2 tane bunlardan alıp 1500'e çift kollu yedek cihazlı sistemin olabilir.
1k ama kırmızı :) (3 kuruş fazla olsun kırmızı diyenlere özel)

Direk hazır soft mod tek kol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak geçen arkadaş ile Whatsap ta konuşmuştuk onu direk buyaya yapıştırıyorum; bu cihazda benim keyif aldığım oyunlar mevcut.

Resident Evil 4
Zelda 2 tane var, efsane ama çok vakit ayırmak lazım
Wario var mario benzeri hop hop zıp zıp ama stress alıyor, keyifli, Zaten zibilyon tane mario var
muramasa diye bir oyun vardı ki PS Vita'da da oynuyordum çok keyifli hop hop zıp zıp ve adam kesmeli :D
Punch-out vardı boks, ama ayakta haraket ederek oynuyorsun
Tenis te öyle çok keyifli oluyor
Red Steel 2 var sonra o da güzel, Resident evil gibi ilerlemeli , 3D Third Party kılıçla adam kesmeli
Donkey Kong var, süper eğlenceli Mario gibi.
Metroid Prime var, PS4 'e bile uyarlanmıştı
Okami diye çok değişik bir oyunu var ki o da PS4'e uyarlandı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,758
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00