Neler Yeni

Nissan Qashqai +2 j10 kasa teyip sorunu

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba 2 gündür teyip im tuşlara bassamda çalışmıyor bazenleri çalışıyor ya da çok geç algılıyor 2 gün önce hiç bir problemi yoktu ne oldu anlamadım ne ses kapatabiliyorum ne de açabiliyorum sokakta tofaşçı gibi dolaşıyorum. :D ne olmuş olabilir lütfen sadece bozulmuş demeyin çünkü bütün tuşlar aynı direksiyon tuşları da aynı hepsi aynı kaderi yaşıyor başka teyip almam o 5000 bin liralık 10 lira gözüken teyiplerden nefret ediyorum car play olmasa da olur bi yardımınızı rica edicem teşekkür ederim 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Ekler

• IMG_20240501_205240.jpg
    IMG_20240501_205240.jpg
    3.7 MB · Hit: 13

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Batın Köse
Arkadaşlar merhaba 2 gündür teyip im tuşlara bassamda çalışmıyor bazenleri çalışıyor ya da çok geç algılıyor 2 gün önce hiç bir problemi yoktu ne oldu anlamadım ne ses kapatabiliyorum ne de açabiliyorum sokakta tofaşçı gibi dolaşıyorum. :D ne olmuş olabilir lütfen sadece bozulmuş demeyin çünkü bütün tuşlar aynı direksiyon tuşları da aynı hepsi aynı kaderi yaşıyor başka teyip almam o 5000 bin liralık 10 lira gözüken teyiplerden nefret ediyorum car play olmasa da olur bi yardımınızı rica edicem teşekkür ederim 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Kanka soketlerde bir temassızlık olabilirim birde direksiyonun tuşlarında çalışmaması ondandır büyük ihtimal.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka soketlerde bir temassızlık olabilirim birde direksiyonun tuşlarında çalışmaması ondandır büyük ihtimal.
Aynısını ben de düşündüm bi farklı kafaları da dinliyeyim şu anda seninki en mantıklısı çünkü biraz eee nasıl desem hani plakasını ver de yanlışlıkla almayalım diyecen bir araç :/ fazla off-road yaptık ta saplandık çekildik saplananları biz çektik vs vs

Top Bottom