Neler Yeni

Öneri Noctua NH-D15 uyumlu, büyük, camsız, delikli, hava akışı iyi kasa önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet İlkay
Bütçe
7000
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde yeni bir sistem toplamaya başladım.
Sistemimin soğutması Noctua NH-D15 olacak. Anakartım MSI Mag B650 Tomahawk Wifi modeli. Bu parçaların rahatça sığacağı bir model arıyorum. Bu soğutucu olduğunda ramlerin sığmama durumu da oluyormuş. Bu durumu da atlamamak istiyorum.
Görsel olarak hiçbir beklentim yok. Kasanın yanındaki temperli camın soğumaya negatif etki yaptığını okudum. Bu soğutucuyla birlikte fanlarla donatabileceğim akışın düzgün olduğu mümkünse delikli (mesh) ve büyük bir kasa arıyorum.

Not: Soğutucu ve anakartı satın aldım. Bu ikisi için farklı öneriler beklemiyorum.

Noctua NH-D15
  • Genişlik 150 mm
  • Derinlik 161 mm
  • Yükseklik 165 mm
MSI Mag B650 Tomahawk Wifi
  • Boy 30.5 cm
  • En 24.4 cm
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
mehmet ali oğuz
En iyi hava akışına sahip lancool III diyorum. Deepcool ch560 veya bir üstü morpheus diyebilirim ( stok yok morpheus da )

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet İlkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En iyi hava akışına sahip lancool III diyorum. Deepcool ch560 veya bir üstü morpheus diyebilirim ( stok yok morpheus da )
Cevabınız için teşekkür ederim.
Bu önerdiğiniz kasaların boyutu konusunda bir problem yaşamam o halde, doğru anlıyorum değil mi?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
mehmet ali oğuz
Cevabınız için teşekkür ederim.
Bu önerdiğiniz kasaların boyutu konusunda bir problem yaşamam o halde, doğru anlıyorum değil mi?
Zaten 2 model 420mm radyatör desteği var sorun yaşamazsınız ch560 kullanmadım ama boyutları iyi gibi onunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ch560 175mm onada sığıyormuş

Top Bottom