Neler Yeni

Node ile dizi izleme sitesi yapmak istiyorum

xTURANN

80+ Bronze
"Dizi İzleme Sitesi" ?

Belirli Kaynaklardan Film & Dizi Çekip Bunu kendin ya da bir kitle için site haline mi getirmek istiyorsun ?

Yani kısacası kaçak film & dizi sitesi yapmak ?

Akagami no shanks

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Dizi İzleme Sitesi" ?

Belirli Kaynaklardan Film & Dizi Çekip Bunu kendin ya da bir kitle için site haline mi getirmek istiyorsun ?

Yani kısacası kaçak film & dizi sitesi yapmak ?
Açıkça konuşmak gerekirse gelir kazansam çekebilme ihtimalim yok. Sürekli dizi çekmeye uğraşacak zamanımda yok pek. Dizi Film sitesinde yönetim paneli mantığını falan daha iyi kavrayacağımı düşünüyorum.

xTURANN

80+ Bronze
"Yönetim Paneli" Kısmını öğrenmek için, böyle riskli bir işe girişmene gerek yok.

Bir Verileri Yönetmek İçin, Veritabanı oluşturmalısın. Daha sonra bu veritabanına uygun siteni yazmalısın. Kullanıcı "Kayıt Ol" Kısmında gerekli şeyleri yaptıktan sonra veriler, database ( veritabanı ) dediğimiz yere gidecek. Daha sonra siteye her girdiğinde oradan veri çekecek. Gibi gibi çok şey.

Mantık ile hareket edersen, kodlamayı da kavrarsın, yapacağın işi de. Yazılıma olan ilgini takdir ettim, fakat öğrenmek için riske gerek yok. BTK Akademi'ye bir bakmanı öneririm. Çok faydalı şeyler var. Tabii aşırı sıkıcı geçiyor.

Akagami no shanks

80+ Bronze
"Yönetim Paneli" Kısmını öğrenmek için, böyle riskli bir işe girişmene gerek yok.

Bir Verileri Yönetmek İçin, Veritabanı oluşturmalısın. Daha sonra bu veritabanına uygun siteni yazmalısın. Kullanıcı "Kayıt Ol" Kısmında gerekli şeyleri yaptıktan sonra veriler, database ( veritabanı ) dediğimiz yere gidecek. Daha sonra siteye her girdiğinde oradan veri çekecek. Gibi gibi çok şey.

Mantık ile hareket edersen, kodlamayı da kavrarsın, yapacağın işi de. Yazılıma olan ilgini takdir ettim, fakat öğrenmek için riske gerek yok. BTK Akademi'ye bir bakmanı öneririm. Çok faydalı şeyler var. Tabii aşırı sıkıcı geçiyor.
Hmm, anladım. Bakayım bi umarım aradığımı bulurum

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
icardi
Sen hiç backend yazmamışsın bana ne kullanayım diyorsun. Ben sana anlatsam ne anlayacaksın ki şimdi. Yönetim paneli için ne kullanayım diyorsun. Dizi paneli ne olacaksa o. Yetkisi olan oraya girebilir olmayan giremez. Security kısmına girmeden temel seviye bir uygulama çıkar derim. Yavaş yavaş ilerler. Veritabanı falan da bilmiyorsundur. Orm aracı nedir. Backend frontend nedir vs bi araştır derim

Top Bottom