Neler Yeni

Norveç 0-3 TÜRKİYE! Kazanıyoruz

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
İlk yarıda erken gol bulsak bile maça bir türlü başlayamadık onlar geldi biz 2 tane attık sadece ama ikinci yarı hem defans olarak hem ileride çok iyi çok etkiliydik.
Ozan hala nasıl Türkiye liginde oynuyor bilmiyorum çok yetenekliydi Bursadayken bile umarım kısa sürede Avrupa takımlarına gider.
Norveç biraz fazla abartılıyormuş ben yensek bile 1-2 yeneriz diye düşünmüştüm ama hem şanlıydık hem de çok iyi top oynadık.
Bu gidişle 9 galibiyet rahat alırız gibi gruplarda. Çok avantaj sağladık bu deplasman galibiyeti ile. Ben çok umutluyum bu takımdan umarım en az yarı final oynarız.
Hakemlere gelirsek bunlar hakemse bizim ligimizdekiler ne?
Adamların ofsayt olan 2. golünde milimetrik bir ofsayt olmasına rağmen çok net gördü yan hakem. Bizim ligimizde olsa 5 sene tartışılırdı.

Maçla ilgili sizin düşünceleriniz nedir?

Gurur 🇹🇷

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Ozan derbiden alışıktı o açıya :D :cool:
Hocam konumuz o değil. Tamam gol benzer ve güzeldi ama insanları birbirine düşürmenin bir mantığı yok. İllaki bir fanatik arkadasımız bu dediğinize alınacaktır. Lütfen yapmayın.

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
Maçtan önce Haaland çok övüldü hatta yabancılardan Türkler, Haaland'dan korkuyor diyenleri gördüm ama pek bişey yapamadı maçta. Ozan mükemmel goller attı Çağlar da iyiydi umarım başarılarımızın devamı gelir.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Maçtan önce Haaland çok övüldü hatta yabancılardan Türkler, Haaland'dan korkuyor diyenleri gördüm ama pek bişey yapamadı maçta. Ozan mükemmel goller attı Çağlar da iyiydi umarım başarılarımızın devamı gelir.
Ozan Haaland a ders verdi diyorlar doğru mu? :D
Çok iyi savunduk gerçekten onu...

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,735
İsim
Eren Yeager
Ozan oynadı ya bu arada <3

Techno08

80+ Gold
Dünya Yıldızı olma yolunda olan haaland bile bizim takım oyuncularına karşı bir şey yapamadı. Maşallah.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

T.P.G.

80+ Titanium
Sen yarın aç Avrupa gazetelerini oku Haaland'ı ters çevirmişler diye manşet çıkartıcam :cool:

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
1616872013388.png

EgoistmanTR01

80+ Silver