Neler Yeni

Nothing Phone 2 - İmei atma işlemi

Sensable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kenan
Arkadaşlar selamlar, Görüldüğü üzere yeni üyeyim. Memnun oldum şimdiden.

Malum telefonların fiyatları çok fena halde. Nothing phone 2 alıp imei atma işlemi yaptırmayı düşünüyorum. Bu telefon özellikle yazılımsal olarak çok uygun deniyor. Özellikle Nothing telefon özelinde konu hakkında bilgisi olan varmıdır? Veya bir tavsiyeniz varmıdır?

Güncellemelerde sorun yaşanıyor mu? Donanımsal olarak zamanla ortaya çıkan bir zararsı var mı?

Konuyu yanlış yere açmışım sanırım :( Yönetici arkadaşlara iş çıkardım kusura bakmayın.

İyi forumlar.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,874
İsim
uwu
yd fiyatı ne kadar

Sensable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kenan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 civarında.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Kayıtlı Samsung s23 plusı 29500 e satıyorlar uğraşma öyle bir şey al

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Arkadaşlar selamlar, Görüldüğü üzere yeni üyeyim. Memnun oldum şimdiden.

Malum telefonların fiyatları çok fena halde. Nothing phone 2 alıp imei atma işlemi yaptırmayı düşünüyorum. Bu telefon özellikle yazılımsal olarak çok uygun deniyor. Özellikle Nothing telefon özelinde konu hakkında bilgisi olan varmıdır? Veya bir tavsiyeniz varmıdır?

Güncellemelerde sorun yaşanıyor mu? Donanımsal olarak zamanla ortaya çıkan bir zararsı var mı?

Konuyu yanlış yere açmışım sanırım :( Yönetici arkadaşlara iş çıkardım kusura bakmayın.

İyi forumlar.
Daha taze çıkmış telefonu almak saçma olur samsung tarafına yönelin çok daha memnun kalırsınız

Sensable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kenan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar, bu fiyata o öbüründen daha güçlüymüş o zaman onu alayım gibi bir derdim yok. Nothing'in tarzını beğendim o yüzden onun için imei kayıt sistemini sordum. Başlık ve içerikte gördüğünüz gibi telefon tavsiyesi sormuyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,768
Üyeler
154,801
Son üye
Omerggu
Top Bottom