Neler Yeni

NVDİA KOD 43 HATASI

9eniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz
Nvdia Geforce 740M bir harici ekran kartım driverim var fakat kod 43 hatası alıyorum. Daha önce böyle birşeyle karşılaşmadım çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi.?
Denediğim yollar:
  • Driveri tamamen silip tekrar kurdum
  • Nvdia ya ait bütün herşeyi kaldırıp baştan kurdum
  • Sürücüyü güncellemeyi denedim
  • Nvida experience kurdum ordan kontrol ettin güncelleme yaptım
  • 3 4 program yardımıyla sildim driveri tekrar kurdum...
Denediğim yollar bu şekilde... Cihaz Grundig Notebook i5 işlemcili bi cihazdır. Acaba içinden parça alınmış olabilir mi sürücülerin parçalarla bir ilgisi var mı ?
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ekler

• unknown.png
    unknown.png
    147.9 KB · Hit: 40

Abdullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Abdullah ÇELİK
program yardımı ile kurduysan drıverları eski drıver kurmuş olabilir bide manuel kurmayı dene

9eniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
program yardımı ile kurduysan drıverları eski drıver kurmuş olabilir bide manuel kurmayı dene
program yardımıyla sildim driveri manuel olarak tekrar baştan kurulum yaptım

Nasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cengizhan Şahin
Bende farklı ekran kartı var aynısı bende olmuştu kendimde şu yolu izledim ilk o sorunlu olanı devre dışı bıraktım sonra güncelledim
tekrar aktif ettiğimde düzelmişti belki sende de işe yarayabilir belkide bana tesadüfen olmuştur kesin bir şey diyemem

Mhytroz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmet Mert
Bende farklı ekran kartı var aynısı bende olmuştu kendimde şu yolu izledim ilk o sorunlu olanı devre dışı bıraktım sonra güncelledim
tekrar aktif ettiğimde düzelmişti belki sende de işe yarayabilir belkide bana tesadüfen olmuştur kesin bir şey diyemem
bunu yapıyoruzda güncellemeden önce ekran kartını devre dışı bırakıp aktifleştirincede düzeliyo ama control panel veya experience açılmıyo ekran kartını algılamıyo sende açılıyormu onu söyleyebilirmisin

Mhytroz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmet Mert
sorunumu ben bu video ile çözdüm 1 haftadır uğraşıyordum inşallah sizdede düzelir

Top Bottom