Neler Yeni

Nvidia Ekran Kartı Güncellemesi Sonrası Kasma Sorunu

AhmetKars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Kast
Bütçe
50
Acer Nitro 5 serisinin 4060 ekran kartı olan modeline sahibim. 2 gün önce geforce experience üzerinden gelen güncelleştirmeyi indirdim ve kurdum. O zamana kadar nitro 5 serisinin kronik olan sıcaklık sorunlarını yaşasam da kasma sorunları olmuyordu. Geforce experience üzerinden güncelleştirmeyi yaptıktan sonra en basit oyunlarımda ki her zaman aynı oyunları oynuyordum hiç kasma yoktu, kasma olmaya başladı. 165 civarı fps aldığım oyunda 80 üzeri alamıyorum. Bazense bazı oyunlarda kafasına göre kasma oranı azalıyor ama yine de gözle görülür kasma var. Aygıt yöneticisinden eski sürücüyü yükle özelliği maalesef yok. Acer sitesinden sürücü yükledim kurdum değişen bir şey olmadı. Ne yapabilirim? Teşekkürler.

Emre6868

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre
Acer Nitro 5 serisinin 4060 ekran kartı olan modeline sahibim. 2 gün önce geforce experience üzerinden gelen güncelleştirmeyi indirdim ve kurdum. O zamana kadar nitro 5 serisinin kronik olan sıcaklık sorunlarını yaşasam da kasma sorunları olmuyordu. Geforce experience üzerinden güncelleştirmeyi yaptıktan sonra en basit oyunlarımda ki her zaman aynı oyunları oynuyordum hiç kasma yoktu, kasma olmaya başladı. 165 civarı fps aldığım oyunda 80 üzeri alamıyorum. Bazense bazı oyunlarda kafasına göre kasma oranı azalıyor ama yine de gözle görülür kasma var. Aygıt yöneticisinden eski sürücüyü yükle özelliği maalesef yok. Acer sitesinden sürücü yükledim kurdum değişen bir şey olmadı. Ne yapabilirim? Teşekkürler.
ekran kartının tüm driverlerini sil baştan kurulum yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cabbar Karalı
baştan kur hocam aynısı bendede olmuştu eski sürücüyü kurup bilgisayarı temizletip termal macunu yenilettim baya düzeldi

AhmetKars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Kast
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam eski sürücüyü nerden buldun ben acer sitesinden indirdim değişen bir şey olmadı. ikincisi termal macun harbiden sıkıntı bunlarda yetkili servise mi yaptırdın? ücretli mi ve taktırırken şunu takma şunu tak gibi bir şey dedin mi? Şimdiden eyvallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler
ekran kartının tüm driverlerini sil baştan kurulum yap

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,143
Üyeler
156,889
Son üye