Neler Yeni

nvidia geforce experience sorumluluk reddi hatası

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
ada yalın
arkadaşlar 2060 ekran kartım var nvidia geforce experience de fan hızını vb ayarlamak istiyorum ama izin vermiyor kendisi gorseldeki hatayı veriyor ve kendisi fan hızını yanlış gosteriyor msı afterburner dan baktıımda farklı orda farklı nasıl düzelcek bu

Ekler

• Desktop Screenshot 2022.11.13 - 00.31.20.85.png
    Desktop Screenshot 2022.11.13 - 00.31.20.85.png
    486.4 KB · Hit: 103

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
arkadaşlar 2060 ekran kartım var nvidia geforce experience de fan hızını vb ayarlamak istiyorum ama izin vermiyor kendisi gorseldeki hatayı veriyor ve kendisi fan hızını yanlış gosteriyor msı afterburner dan baktıımda farklı orda farklı nasıl düzelcek bu
fan hızını ve onun gibi ekran kartında manuel olarak değişiklik yapmana olanak sağlayan uygulamalarda mesela fan hızını zorlayarak aşşağı çekmen durumu gibi ekran kartına zarar verebilecek durumlarda sorumluluk vs kabul etmediklerini onaylıyorsun kabul et diyerek

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
ada yalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boşver o zaman kanka kullanma cidden gerek yok Afterburner kullan geç.
dedigin dogru cok onemli degil aslında ama okadar para verip amd yerine nvinda tercih etmişim sırf yazılımı vb daha iyi diye ve sonuc ***** saçma düzelmeyen bir bug insanın moralini bozmuyor degil
Mesaj otomatik birleştirildi:

fan hızını ve onun gibi ekran kartında manuel olarak değişiklik yapmana olanak sağlayan uygulamalarda mesela fan hızını zorlayarak aşşağı çekmen durumu gibi ekran kartına zarar verebilecek durumlarda sorumluluk vs kabul etmediklerini onaylıyorsun kabul et diyerek
dostum onu biliyorumda kabul ete bassamda kabul olmuyor işte problem o surekli aynı uyarı cıkıyor

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
dedigin dogru cok onemli degil aslında ama okadar para verip amd yerine nvinda tercih etmişim sırf yazılımı vb daha iyi diye ve sonuc ***** saçma düzelmeyen bir bug insanın moralini bozmuyor degil
"Denetim masası" konusunda AMD>>>>>Nvidia. Nvidia experience veya denetim masası hiç stabil değil. Denetim masası zaten 1990 dan kalma arayüzü var 1 ayar değiştircen orası burasına giriyor kasıyor falan.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
ada yalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Denetim masası" konusunda AMD>>>>>Nvidia. Nvidia experience veya denetim masası hiç stabil değil. Denetim masası zaten 1990 dan kalma arayüzü var 1 ayar değiştircen orası burasına giriyor kasıyor falan.
aynen haklısın nvidia boş şeylere calışcana biraz modernize ve buglara vb zaman ayırsa daha iyi olur

Top Bottom