Neler Yeni

Yardım NVIDIA GEFORCE NOW STOK

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mehmet Ergen
Nvıdıa geforce now stok bitti yazısı ile karşıya kalıyorum bilgisayarım 20 senelik hiçbirşeyi açamıyor geforce now almayı düşünüyorum bu yüzden 23-25 mgbit civarı internet hızım var sizce önerir misiniz ve stok kapasitesi sizce ne zaman gelir bilgi alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Batuhan KARALAR
Instagram
batuhan.karalar
Twitter
365batuhan
Nvıdıa geforce now stok bitti yazısı ile karşıya kalıyorum bilgisayarım 20 senelik hiçbirşeyi açamıyor geforce now almayı düşünüyorum bu yüzden 23-25 mgbit civarı internet hızım var sizce önerir misiniz ve stok kapasitesi sizce ne zaman gelir bilgi alabilir miyim?
NVIDIA mevcut sunucuların kapasitesi artırılınca stokların güncelleneceğini söylemişti. Biraz beklemek lazım :(

GodlyPain

80+ Bronze
gelse bile işine yaramaz, artık prepaid (ön ödemeli kart) kabul etmiyor, gerçek kredi kartı girmen gerekecek...

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mehmet Ergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gelse bile işine yaramaz, artık prepaid (ön ödemeli kart) kabul etmiyor, gerçek kredi kartı girmen gerekecek...
Zaten öyle yapıcam 3 ay bedavaya konmak için istemiyorum zaten kullanıcam ve gayet de ödemesini yapıcağım kardeşim merak etme

GodlyPain

80+ Bronze
Zaten öyle yapıcam 3 ay bedavaya konmak için istemiyorum zaten kullanıcam ve gayet de ödemesini yapıcağım kardeşim merak etme
Geforce Now'a Ödeme Yapacağına Vortex.gg Gibi Geniş Oyun Kapsamına Sahip Yerlere Göz Atmanı İsterim

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ömer Hatay
Corona nedeni ile Geforce now a talep artmış. Sunucular daha fazla oyuncuyu kaldıramayacağı için yeni abonelik alımını geçici olarak durdurmuslar.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mehmet Ergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corona nedeni ile Geforce now a talep artmış. Sunucular daha fazla oyuncuyu kaldıramayacağı için yeni abonelik alımını geçici olarak durdurmuslar.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Peki çok teşekkür ederim yine kaldık bizim külüstürün hiçbişey açmamasına desene

Top Bottom