Neler Yeni

nvlddmkm.sys Mavi ekran sorunu (Laptop)

REWS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Resul Yılmaz
Merhabalar iyisinizdir umarım.
sizlere sorunumdan bahsedeceğim. Ben bir laptop kullanıcısıyım laptopumda NVDIA ekran kartının 441.93 versiyonu var başka bir versiyon kullanamıyorum. Neden derseniz şöyle diyeyim 441.93 versiyonunda herhangi bir sorunum bulunmuyor ama güncellemem gerek çünkü çoğu oyunlar bu sürümü kabul etmiyor ekran kartımı güncellememi istiyor bende güncelleyince nvlddmkm.sys mavi ekran hatası geliyor. nasıl çözerim ?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
eren kılıçoğlu
sizlere sorunumdan bahsedeceğim. Ben bir laptop kullanıcısıyım laptopumda NVDIA ekran kartının 441.93 versiyonu var başka bir versiyon kullanamıyorum. Neden derseniz şöyle diyeyim 441.93 versiyonunda herhangi bir sorunum bulunmuyor ama güncellemem gerek çünkü çoğu oyunlar bu sürümü kabul etmiyor ekran kartımı güncellememi istiyor bende güncelleyince nvlddmkm.sys mavi ekran hatası geliyor. nasıl çözerim ?
Ne zamandır böyle hocam

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Baran Kut
DDU kullandın mı ? Eski driverları tamamıyla silip temiz, yeni versiyonunu kurmanı sağlayan bir uygulama.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
can
eğer bugün mavi ekran yemeye başladıysanız eğer sorununuz microsoft tarafından da olabilir mifrosoft servislerinde sorun var bugün atmler çalışmıyor birçok kurumsal firmaların yazılımları çalışmıyor haberlere bakın derim

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Baran Kut
eğer bugün mavi ekran yemeye başladıysanız eğer sorununuz microsoft tarafından da olabilir mifrosoft servislerinde sorun var bugün atmler çalışmıyor birçok kurumsal firmaların yazılımları çalışmıyor haberlere bakın derim
Windows'tan çok ekran kartının verdiği hata gibi duruyor. Sanmıyorum Microsoft olayı ile alakalı olduğunu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,833
Üyeler
149,452
Son üye
Ömer.faruk241
Top Bottom