Neler Yeni

Öneri NZXT h5 flow benzeri kasa önerisi

Bütçe
3000
Selamün Aleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Dostlar yaza doğru bir kasa alacağım. Kasa modeli olarak daha çok kompakt kasalar hoşuma gidiyor. Beyaz ortama uyum sağlayacak beyaz, beyaz-siyah, beyaz-mavi, beyaz-mor gibi renklerde, ATX anakart destekli kasa önerisi yapabilir misiniz? Daha önceden h5 flow modelinin bir replikasını farklı bir markada görmüştüm ama şu an modeli hatırlamıyorum. Replika olması fark etmiyor. Ayrıca bitfenix artemis modeli de oldukça hoşuma gitti. Özellikle ön paneli çok hoş duruyor. Bütçe olarak sadece kasa için 2.5k üstüne çıkamam, ama psu da olursa iş değişir. Önerileri bekliyorum

Son düzenleme:

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Aytekin
Bunlara bakabilirsin iyi markadır fiyatlarıda güzel.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlara bakabilirsin iyi markadır fiyatlarıda güzel.

Hocam eklemeyi unutmuşum. Mümkünse rgb fanlar olsun istemiyorum. Bunlara da baktım aklımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

XPG valor air tarzında düz fanlar daha iyi olur.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Mirhan Yalçın
Selamün Aleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Dostlar yaza doğru bir kasa alacağım. Kasa modeli olarak daha çok kompakt kasalar hoşuma gidiyor. Beyaz ortama uyum sağlayacak beyaz, beyaz-siyah, beyaz-mavi, beyaz-mor gibi renklerde kasa önerii yapabilir misiniz? Daha önceden h5 flow modelinin bir replikasını farklı bir markada görmüştüm ama şu an modeli hatırlamıyorum. Replika olması fark etmiyor. Ayrıca bitfenix artemis modeli de oldukça hoşuma gitti. Özellikle ön paneli çok hoş duruyor. Bütçe olarak sadece kasa için 2.5k üstüne çıkamam, ama psu da olursa iş değişir. Önerileri bekliyor
Darkflash dlx21 ve dlx4000e bakabilirsin gamegarajda psu ile birlikte iyi fiyata sayılıyorlar

Darkflash dlx21 ve dlx4000e bakabilirsin gamegarajda psu ile birlikte iyi fiyata sayılıyorlar
Hocam dediğim gibi biraz daha kompakt modeller olursa daha iyi olur. Ayrıca rgb istemiyorum.

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Hocam bu kasa çok güzel ama micro atk destekli olduğu için ankartıma uymuyor.

PHANTEKS P360A MESH Candır​

O model de aklımda.

Bu model nasıldır?

ThE LoSt

80+ Gold
Hocam bu kasa çok güzel ama micro atk destekli olduğu için ankartıma uymuyor.

O model de aklımda.

Bu model nasıldır?
Kasa fiyatı uygun fakat önü kapalı oluşu hava akışına negatif etki yaratacaktır.

Top Bottom