Neler Yeni

Ölü bölge garantiye gider mi

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
Bu yaz Logitech F310 almıştım. Fifa oynarken çok kötü geliyordu ama ölü bölge testi yapmak aklıma gelmedi. Geçenlerde yaptım ve ölü bölgeler var. Bu garanti kapsamına girer mi? Tamir veya değişim olur mu?
WhatsApp Görsel 2024-05-09 saat 18.25.09_7d43cf67.jpg

Afur

80+
Garanti kapsamına girer. Garantisi var ise servisiyle iletişime geç.

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti kapsamına girer. Garantisi var ise servisiyle iletişime geç.
İnternetten hallolur mu yoksa doğrudan gitmem mi gerek. Bulunduğum şehirde servisi var mı bilmiyorum

Afur

80+
İnternetten hallolur mu yoksa doğrudan gitmem mi gerek. Bulunduğum şehirde servisi var mı bilmiyorum
İnternetten yetkili servisine mail at veya çağrı merkezi var ise ara. Onlar seni yönlendirir.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ömer Aslan
Bu yaz Logitech F310 almıştım. Fifa oynarken çok kötü geliyordu ama ölü bölge testi yapmak aklıma gelmedi. Geçenlerde yaptım ve ölü bölgeler var. Bu garanti kapsamına girer mi? Tamir veya değişim olur mu?Alıntıyı görüntüle
logitechle iletişime geç onlar aracı firma ile sana kargo kodu verıyor kargoluyorsun onlar max 1 haftada tamır yapıp sana yolluyorlar

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternetten yetkili servisine mail at veya çağrı merkezi var ise ara. Onlar seni yönlendirir.

logitechle iletişime geç onlar aracı firma ile sana kargo kodu verıyor kargoluyorsun onlar max 1 haftada tamır yapıp sana yolluyorlar
Canlı destekteki botla konuştum da yazılım uygulama falan diyor da onunla düzelmez değil mi? En iyisi ben mail atayım. Teşekkür ederim

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ömer Aslan
Top Bottom