Neler Yeni

Yardım Ölü Piksel testi yaptım 1 tane ölü piksel çıktı

aurex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alper
ViewSonic xg2405 aldım 1 adet orta aşağıda ölü piksel çıktı sadece siyahta belli ediyor kendini mağzada iken 1 tane bile ölü piksel çıkarsa alıcaklarını söylediler orada bakıcaktık çok müşteri olduğu için bakamayız evde bakın çıkarsa getirin dediler birde aklıma bir soru takıldı bide ufo testinde pixel per frame ne demek bende 7 tane çıktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bahri Karakoç
Pixel per frame ne kadar düşükse o kadar iyi, ayrıca 1 ölü piksele değişim yapıyorlarsa yapmanı öneririm çoğu firma 1 ölü piksele değişim yapmıyor

aurex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pixel per frame ne kadar düşükse o kadar iyi, ayrıca 1 ölü piksele değişim yapıyorlarsa yapmanı öneririm çoğu firma 1 ölü piksele değişim yapmıyor
yapıcaklarını söylediler aldığım yer vatan pixel per frame 7 iyi mi? dah düşük çıkar mı?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,634
İsim
Hacı
Değişim yapıyorlarsa götürüp yaptırın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bahri Karakoç
Pixel per frame (PPF) Bir hız ölçüsüdür. Bir şeyin bir karede kat ettiği piksel sayısını tanımlar.(Su dalgaları, yaprakların esintisi, bulut hareketleri vb.) Ekranının PPF si ortalamanın üstünde, PPF ne kadar düşükse o kadar iyi ama dediğim gibi değişim yapıyorlarsa gidip değiştir. Ölü piksel PPF den daha önemli bir faktör. PPF farkını çoğu zaman farketmezsin bile

Top Bottom