Neler Yeni

Ölü pixelli monitörü 30 günden sonra değişim yapabilir miyim?

R9XTX

80+
Monitörümü itopyadan almıştım.Test yapmıştım lakin ölü pixel testi yapmayı unutmuşun.Dün baktığımda ölü pixelisimsi bir şey vardı monitörde değişim yapmak istiyorum me yapabilirim?Itopya değişim yapar mı?yapmazsa thh ye mi başvurmam gerekir?

rescue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
utku ulu
Monitörümü itopyadan almıştım.Test yapmıştım lakin ölü pixel testi yapmayı unutmuşun.Dün baktığımda ölü pixelisimsi bir şey vardı monitörde değişim yapmak istiyorum me yapabilirim?Itopya değişim yapar mı?yapmazsa thh ye mi başvurmam gerekir?
Eğer emin isen itopyanın destek hizmetlerine ulaş değişim yapmazlarsada garantiye gönder oda olmadı kullan ya çok minik noktasal ölü piksel kullanımına engel olmaz bence ama yinede kusurlu ürün almak istemezsin haliyle bi dene değişim ve garantiyi

EmreUzn3

80+ Bronze
14 gün içinde aldıysan yapılması gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama piksek şıkışması için geçerli mi bilmiyorum ölü piksel için oluyor diye biliyorum sadece

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,340
İsim
Berkay BABUCCU
Türkiye firmalarında atıyorum 2-3 tane olsa da değişim kabül olmuyordu.Ondan hep amazondan alıyorum monitörleri.Ara müşteri hizmetlerini ölü piksel var de şu kadar gün geçti vs deme. Garanti kapsamında ürünü değiştirmek istiyorum de.Üretim hatası olan bu monitörün değişmesini istiyorum tarzında konuş.Yok 25 gün geçti iade kabul ediyonuz mu vs deme mübarek

R9XTX

80+
Türkiye firmalarında atıyorum 2-3 tane olsa da değişim kabül olmuyordu.Ondan hep amazondan alıyorum monitörleri.Ara müşteri hizmetlerini ölü piksel var de şu kadar gün geçti vs deme. Garanti kapsamında ürünü değiştirmek istiyorum de.Üretim hatası olan bu monitörün değişmesini istiyorum tarzında konuş.Yok 25 gün geçti iade kabul ediyonuz mu vs deme mübarek
30 günü geçti değişim kabul ederler mi?Değişim kabul etmezlerse ne yapabilirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,906
Üyeler
141,772
Son üye
berkayb5355
Top Bottom