Neler Yeni

Öncelikle tanışalım sonra da soruma geçeyim (Elektronik Sigaralar)

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Merhabalar, ben Kadir 21 yaşındayım ve bir yazılımcıyım. Normalde TP Sosyal de yardım için konular açardım yada insanlara yardımcı olurdum fakat o iğrenç fanboy kitlesi beni baya bir boğdu ki zaten Recep Baltaş'ın skandal hareketlerinden sonra forumdan iyicene bir midem bulanmıştı, bende sosyali bırakıp bu foruma geçme kararı aldım kitlesi bana daha içten geldi çünkü.
Neyse içimi döktüm tanıştık, şimdi soruma gelelim; yazılımcı olduğumu söylemiştim ve işim gereği bilgisayar başından kalkamıyorum gün içinde aranızda elektronik sigaralardan anlayan arkadaşlar varsa bu konuda yardım istiyorum.

Elektronik Sigara hakkındaki sorularım:
1- Yakup adında bir papağanım var ve sigara içerken sadece kendime değil ona da zarar vermiş oluyorum elektronik sigara evcil hayvanlara zarar verir mi?
2- Sigarayı da bırakmak istiyorum zira her uyandığımda ciğerlerim çok acıyor yaklaşık günde 2 paket sigara içiyorum elektronik sigara bende çabalarsam sigara isteğimi büyük ölçüde azaltır mı?
3- Elektronik sigara ne kadar zararlı/zararlı mı?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Elektronik sigara normal sigara kadar zararlı?
Kullanmayın ya şu zıkkımı.
Damar sertleşmesi ve sonunda kalp krizine kadar gidiyor.
İlla hastaneye mi düşmeniz lazım bırakmanız için?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hoş geldiniz.

Birkaç yıl önce biraz araştırmıştım, esigara.us diye bir forum vardı. İllegal olduğu için bir şekilde isim değiştirmiştir ama devam ediyordur, baya bir üyesi vardı. O forum duruyorsa en doğru bilgiyi oradan alırsınız.

En ideali hiçbirisini içmemek tabii ama bırakma amacıyla elektroniğe geçecekseniz belki olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hoş geldiniz.

Birkaç yıl önce biraz araştırmıştım, esigara.us diye bir forum vardı. İllegal olduğu için bir şekilde isim değiştirmiştir ama devam ediyordur, baya bir üyesi vardı. O forum duruyorsa en doğru bilgiyi oradan alırsınız.

En ideali hiçbirisini içmemek tabii ama bırakma amacıyla elektroniğe geçecekseniz belki olabilir.
Evet amacım bırakmak, sakız çiğneyerek bırakmayı denedim ondada ilk hafta elim ayağım titremeye başladı ardından ikinci hafta tırnaklarımı yemeye başladım, saçımı kemirmeye başladım. Yani ileri derecede bağımlıyım ama elektronik sigaradan arada bir iki fırt çekersem sigarayı pek aramayacakmışım gibi geliyor ki zaten bilgisayar başında sigara içerken bir iki fırt alıyorum sonra küllükte kendisi sönüyor diğerini yakıyorum.

EDİT: Foruma bakacağım.
Bak beni yanlış anlama fakat en gıcık olduğum önermedir bu "Kullanmayın şu zıkkımı" bende biliyorum zararlarını birader.
Ben sigaraya 11 yaşında başladım yıllardır içiyorum ve öyle kolay da bırakılmıyor malesef keşke bırakılsa.

En İyi Cevap
3
Bak beni yanlış anlama fakat en gıcık olduğum önermedir bu "Kullanmayın şu zıkkımı" bende biliyorum zararlarını birader.
Ben sigaraya 11 yaşında başladım yıllardır içiyorum ve öyle kolay da bırakılmıyor malesef keşke bırakılsa.
Kesinlikle katılıyorum. Primini kastı gider şimdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Baran Yalçın
Bundan size ne?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,741
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi