Neler Yeni

Öncelikle tanışalım sonra da soruma geçeyim (Elektronik Sigaralar)

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Hangi alanda ilgileniyorsunuz yazılımla mobil mi ? web mi ? masaüstü programcılığı ile mi ? robotik kodlama vs .
Masaüstü ve robotik biraz da web ama pek alanım değil, birde bunun yanı sıra 3D modelleme ve çizim yapıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bıraktım diyorsun bırakıyorsun. O kadar bırakan var. İster gıcık ol olma pek tın da değil.
Sadece istemek gerekiyor. Hastaneye düştüğünde ve doktorun o sözlerini duyduğunda bakalım ne olacak?

Benim cevabımdan size ne?
Amaaaan ne gerek var polemiğe yak bir sigara rahatla :shy:

Son düzenleme:

Microsoft

80+ Bronze
Merhabalar, ben Kadir 21 yaşındayım ve bir yazılımcıyım. Normalde TP Sosyal de yardım için konular açardım yada insanlara yardımcı olurdum fakat o iğrenç fanboy kitlesi beni baya bir boğdu ki zaten Recep Baltaş'ın skandal hareketlerinden sonra forumdan iyicene bir midem bulanmıştı, bende sosyali bırakıp bu foruma geçme kararı aldım kitlesi bana daha içten geldi çünkü.
Neyse içimi döktüm tanıştık, şimdi soruma gelelim; yazılımcı olduğumu söylemiştim ve işim gereği bilgisayar başından kalkamıyorum gün içinde aranızda elektronik sigaralardan anlayan arkadaşlar varsa bu konuda yardım istiyorum.

Elektronik Sigara hakkındaki sorularım:
1- Yakup adında bir papağanım var ve sigara içerken sadece kendime değil ona da zarar vermiş oluyorum elektronik sigara evcil hayvanlara zarar verir mi?
2- Sigarayı da bırakmak istiyorum zira her uyandığımda ciğerlerim çok acıyor yaklaşık günde 2 paket sigara içiyorum elektronik sigara bende çabalarsam sigara isteğimi büyük ölçüde azaltır mı?
3- Elektronik sigara ne kadar zararlı/zararlı mı?
Recep baltaş ne halt yedi ilk defa duydumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Baran Yalçın
Bıraktım diyorsun bırakıyorsun. O kadar bırakan var. İster gıcık ol olma pek tın da değil.
Sadece istemek gerekiyor. Hastaneye düştüğünde ve doktorun o sözlerini duyduğunda bakalım ne olacak?

Benim cevabımdan size ne?
Başkasına karışmasan haklısın banane fakat ister içer ister içmez bu seni alakadar etmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Baran Yalçın
2021-10-14 (7).png

:PeepoLeave:

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Recep baltaş ne halt yedi ilk defa duydumda
Şimdi ilk olarak eski sosyal modu olarak sana uyarı vericem da ayrı yazılır. (!)
Nerden başlasaaaaam... Yaşı küçük diye üyelerini aşağılaması, milletin karısına alakası olmamasına ramen hakaret etmesi, 2 ürün aynı fabrikadan çıkıyordum lakin markalardan birinden para aldığı için birini övüp para almadığını kötülemesi... Bu böyle kol gibi uzar

Microsoft

80+ Bronze
Şimdi ilk olarak eski sosyal modu olarak sana uyarı vericem da ayrı yazılır. (!)
Nerden başlasaaaaam... Yaşı küçük diye üyelerini aşağılaması, milletin karısına alakası olmamasına ramen hakaret etmesi, 2 ürün aynı fabrikadan çıkıyordum lakin markalardan birinden para aldığı için birini övüp para almadığını kötülemesi... Bu böyle kol gibi uzar
Biyle bi adammkymiymis be vay be

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,652
Üyeler
151,257
Son üye
rezga
Top Bottom