Neler Yeni

Öncü dönerde yaşadığım olay

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Bugün yemek yiyodum yan masaya çocuk oturdu bi tane dürüm söylemiş sadece içecek yok garson bi tane da ayran getirdi.Çocuk içecek söylemedim diyince 'öğrenci ayranı' dedi garson.Öncünün böyle bir uygulaması var mı resmi olarak yoksa ikram mı ettiler?Çok hoşuma gitti bu olay

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,184
İsim
uwu
Bugün yemek yiyodum yan masaya çocuk oturdu bi tane dürüm söylemiş sadece içecek yok garson bi tane da ayran getirdi.Çocuk içecek söylemedim diyince 'öğrenci ayranı' dedi garson.Öncünün böyle bir uygulaması var mı resmi olarak yoksa ikram mı ettiler?Çok hoşuma gitti bu olay
bur dada söylemezsen para üstünü vermeyecekler !

büyük ihtimal ikramdır resmi olsa illa karşımıza bi yerde denk gelirdi

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
mustafa can
ben pursaklardaki öncüden siparis veriyom bol soslu olsun diyince adamlar sos koymuyo son bikere daha şans verdim bidaha sipariş verdim 1 saat sürdü ama sıcaktı döner ve bol sosluydu (evimle arasında 500mt var)

wake up to reality

80+ Silver
benim dershanenin orada börekçi var pide alıyorum içecek almıyorum birkaç sefer çalışan benden olsun diyerek çay getirdi, bazı yerlerde öyle garsonun içinden geliyor, öyle uygulama yoktur bence ama garson kuru kuru yemesin ve öğrencidir diye vermiştir

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Dayı sen ilk kez mi dışarı çıkıyon

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
Uygulaması var. Tekrar gidersen alabilirsin sende.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113