Neler Yeni

Özel Klavye Önerileri

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,325
İsim
Mehmet Aslan
Emek verip link yollamakla uğraşmışsınız, çok teşekkür ederim. Gönderdiğiniz 1 numara ve 3 numaralı linkler arasında kaldım. Ana 1 numaralı linkteki klavyeyi aşırı beğendim. Bilek desteği olsun, F tuşlarının altındaki özellikler olsun. Gerçekten çok beğendim. Sanırım onu alacağım. Tekrar tekrar teşekkür ederim.
rica ederim hocam lakin 1 numara için ufak bir bilgilendirme yapayım , ürün evrensel ingilizce q düzene sahip türkçe q değil bizdeki ö ç ü ğ ş gibi tuşlar yok lakin windows türkçe olduğu için tuşlar türkçe q olarak algılanacak sadece üstündeki baskı öyle haberiniz olsun klavyeye hakimseniz sorun yaşamazsınız , bir diğer anektod da tuşlar transparan değil aşağıda bıraktığım gibi geçirgen yapıda değiller öyle bir şey istiyorsanız ayrı keycaps alıp takmanız gerekir , ve en önemlisi maalesef bataryalı değil pille çalışan bir ürün haberiniz olsun birde sadece kamp yeşili ve orman mavisi renginde swithcler mevcut gözüküyor bu switchlerin ses seviyesine bakarak almanızı tavsiye ederim. Ben ak992 kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz.

1721024094103.png

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,138
İsim
Kerem Çavuş

Senin aradığın klavye bu :D

Top Bottom