Neler Yeni

Çözüldü✓ Ofis için bilgisayar tavsiye

rota1

80+
Bütçe
11000
Ofis için sisteme ihtiyacım var All İn One veya minimum 75Hz 24” monitör dahil Word Excel gibi programları çalıştıracak YouTube 1080P takılmadan kaldıracak ergonomik klavye ve mouse ile 3-4 yıl götürecek sistem arıyorum. Oyun oynanmayacak. Sistem günlük ortalama 12-13 saat kullanılacak.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Ofis için sisteme ihtiyacım var All İn One veya minimum 75Hz 24” monitör dahil Word Excel gibi programları çalıştıracak YouTube 1080P takılmadan kaldıracak ergonomik klavye ve mouse ile 3-4 yıl götürecek sistem arıyorum. Oyun oynanmayacak. Sistem günlük ortalama 12-13 saat kullanılacak.
Şimdilik bu, aceleniz yok ise bir, veya iki ay beklerseniz yeni işlemcili amd laptoplar çıkacaktır.

rota1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

omer_34

80+ Silver
apu sistem tercih edebilirsiniz. 5600g sistemler ortalama 7-7,5kya toplanıyor artan bütçe ile monitör alabilirsiniz

rota1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
apu sistem tercih edebilirsiniz. 5600g sistemler ortalama 7-7,5kya toplanıyor artan bütçe ile monitör alabilirsiniz
Teşekkürler monitör olarak öneriniz nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim bunları daha önce inceledim hoşuma gitmedi.

omer_34

80+ Silver
Teşekkürler monitör olarak öneriniz nedir?

Teşekkür ederim bunları daha önce inceledim hoşuma gitmedi.

şuan halihazırda elimde bu var gayet güzeldir memnunum eğer daha ucuz olsun derseniz ki biraz fazla kaçar ofis bilgisayarı için 1700 1800tlye 1080p monitörler çıkıyor piyasada onları alabilirsiniz bulursam link bırakayım. ayrıca sistemi kendiniz montajlamak isterseniz apu olarak size toplayabilrim

omer_34

80+ Silver

yanlış hatırlamıyorsam ilk attığım monitör 1-2 gün öne 1600tlye indirime düşmüştü amazonda.

biraz parçalara zam gelmiş hocam 7900tlye geliyormuş ama kasa ve psudan kısılarak daha ucuza getirilebilir. ben yinede kaliteli parçalardan seçmek istedim kasayı beğenmezseniz istediğiniz bi kasayı tercih edebilirsiniz pek önemli olmasa da psuyu başka bir psuyu almak isterseniz bilen birine danışmanızı öneririm dikkatli alınması gerekir. parçaları aşağıya bıraktım daha fp ürünler var ise arkadaşlar önerebilirse sevinrim.

2 adet https://www.hepsiburada.com/adata-x...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.21.3

basit bi işlemci fanı daha almanız gerekir ama çok pahalı bir şey değil 30 40tlye bulursunuz diye tahmin ediyorum

Son düzenleme:
Top Bottom