Neler Yeni

ofis koltuğu mu almalıyım oyuncu koltuğu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
Arkadaşlar sizce kaliteli bir oyuncu koltuğuna 2, 3k vermektense şöyle kaliteli bir ofis koltuğuna 600 700 vermek mi daha mantıklı yoksa oyuncu kolduğu ofis sandalyesine göre pahalı olmasına rağlen çok daha iyi bir deneyim mi yaşatır?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,766
İsim
göksel yurtcan
Arkadaşlar sizce kaliteli bir oyuncu koltuğuna 2, 3k vermektense şöyle kaliteli bir ofis koltuğuna 600 700 vermek mi daha mantıklı yoksa oyuncu kolduğu ofis sandalyesine göre pahalı olmasına rağlen çok daha iyi bir deneyim mi yaşatır?
kaliteli ofis koltuğu daha rahattır
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi müdür koltuğu alırsın mis gibi

K.Furkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Furkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaliteli ofis koltuğu daha rahattır

bi müdür koltuğu alırsın mis gibi
peki sence deri olanlar mı daha rahat olur yoksa fileli olanlar mı? Bana fileli daha iyi gibi geliyor sonuçta deri uzun süre oturduğumda fazla terleme yapar gibi fileliye göre

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Sana tavsiyem bu bütçe aralığında Gaming koltuk diye marka veya renklere boşa para verme. Yaşadığı yerde bulunan güzel bir spotcu veya ofis malzemesi satan bir yere git. Pazarlığını yap deneyerek güzel rahat bir koltuk al. İnternetten alıdğın Gaming adı altında geçenlerden daha iyi bir performans alacağına eminim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana tavsiyem bu bütçe aralığında Gaming koltuk diye marka veya renklere boşa para verme. Yaşadığı yerde bulunan güzel bir spotcu veya ofis malzemesi satan bir yere git. Pazarlığını yap deneyerek güzel rahat bir koltuk al. İnternetten alıdğın Gaming adı altında geçenlerden daha iyi bir performans alacağına eminim.
ben de aynı şekilde düşünüyorum açıkçası ama yine de sormak istedim sonuçta hiç gaming koltuk tarzı bir ürün kullanmadığım için merak içindeydim ofis koltukları hem fiyat olarak daha uyguna geliyor hem de 700 lira verip alacağım bir oyuncu koltuğu pek rahat olacakmış gibi gelmiyor hem de gidip 2 3klık bir fiyat vermek gelmiyor içimden açıkçası

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,766
İsim
göksel yurtcan
peki sence deri olanlar mı daha rahat olur yoksa fileli olanlar mı? Bana fileli daha iyi gibi geliyor sonuçta deri uzun süre oturduğumda fazla terleme yapar gibi fileliye göre
şort giyiyorsan fileli ama kaliteli bir deri koltuk fileliden iyidir ve rahattır

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ömer Keskin
Ofis koltuğu alacaksan bile bel ayarı olan bir koltuk al. Yekpare bir koltuk alırsan biraz sıkıntı yaşarsın zamanla.

UCAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Ahmet
Ofis koltuğu daha iyi oluyor genelde. Oyuncu koltuğu diye geçenlerin çoğu çoluk çocuğu kandırmak için yapılıyor. Gerçekten rahat oyuncu koltukları 3-4 bin lira.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samed Uraz
şort giyiyorsan fileli ama kaliteli bir deri koltuk fileliden iyidir ve rahattır
iskenderun gibi yazın sıcaklığın çok yüksek derecelere çıktığı bir bölgede oturuyorum dostum ondan dolayı fileliye biraz daha iyi yaklaşıyorum ya

Ofis koltuğu daha iyi oluyor genelde. Oyuncu koltuğu diye geçenlerin çoğu çoluk çocuğu kandırmak için yapılıyor. Gerçekten rahat oyuncu koltukları 3-4 bin lira.
alacak olduğum zaman dikkat ederim dostum teşekkür ederim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,766
İsim
göksel yurtcan
iskenderun gibi yazın sıcaklığın çok yüksek derecelere çıktığı bir bölgede oturuyorum dostum ondan dolayı fileliye biraz daha iyi yaklaşıyorum ya

alacak olduğum zaman dikkat ederim dostum teşekkür ederim
hocam ben antakyalıyım sakin deri almayın

Top Bottom