Neler Yeni

Öğrenci vergi indiriminden MSÜ öğrencileri faydalanabiliyor mu?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,893
İsim
Hacı
Öğrenci vergi indiriminden MSÜ (astsubay ve subaylık) öğrencileri faydalanabiliyor mu?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Daha normal başvuranlar bile vergi iadesini alamadı hocam sadece benim çevreme özel sanıyordum keşfetime bu konuyla alakalı izlenmesi yüksek bir video düştü yorumlara baktım post sahibine sordum gerçekten kimse indirim alamamış dolandırıldık resmen

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,893
İsim
Hacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha normal başvuranlar bile vergi iadesini alamadı hocam sadece benim çevreme özel sanıyordum keşfetime bu kouyla alakalı izlenmesi yüksek bir video düştü yorumlara baktım post sahibine sordum gerçekten kimse indirim alamamış dolandırıldık resmen
Ne kadar oldu başvuralı?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,893
İsim
Hacı
Öğrenci vergi indiriminden MSÜ (astsubay ve subaylık) öğrencileri faydalanabiliyor mu?
Boşuna alma vergi iadesi falan yapmıyorlar. Kaç kere söyledim gene söylüyorum. Şu zamana kadar bir çok kişiyi vergi iadesi yapılmadı. Belki belli başlı bir kaç kişiye yapılmıştır. Yani 100 kişi de 5 kişi yoktur. Vergi iadesi yapılmayacak. Herkes telefonu aldı vergi iadesi yapılacak diye bekliyor ama parayı alan aldı kimse kusura bakmasın kimse yasal yoldan aldığı veya kazandığı parayı geri vermez. Vermeyecekte. Bunu kaç defa söyledim her söylediğim de linçlediler. Arkadaşlar bizim ülkemiz vergi ile geçinen bir ülke milyonlarca öğrenci var hepsine nasıl vergi iadesi yapacaklar. Daha bundan 1 ay önce bu kampanya dan yararlanmak isteyen bir kişiye sırf 25 kuruşluk poşette aldı diye vergi iade başvurusu red edildi. Bunu da söylediğim de arkadaşlar beni bir güzel linçledi kurallar da yazıyor poşet almasaymış poşet için farklı fiş kestirseymiş diye. Ama sen istiyorsan gene telefonunu al başvurunu yap yatırırlarsa alırsın paranı.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,893
İsim
Hacı
Boşuna alma vergi iadesi falan yapmıyorlar. Kaç kere söyledim gene söylüyorum. Şu zamana kadar bir çok kişiyi vergi iadesi yapılmadı. Belki belli başlı bir kaç kişiye yapılmıştır. Yani 100 kişi de 5 kişi yoktur. Vergi iadesi yapılmayacak. Herkes telefonu aldı vergi iadesi yapılacak diye bekliyor ama parayı alan aldı kimse kusura bakmasın kimse yasal yoldan aldığı veya kazandığı parayı geri vermez. Vermeyecekte. Bunu kaç defa söyledim her söylediğim de linçlediler. Arkadaşlar bizim ülkemiz vergi ile geçinen bir ülke milyonlarca öğrenci var hepsine nasıl vergi iadesi yapacaklar. Daha bundan 1 ay önce bu kampanya dan yararlanmak isteyen bir kişiye sırf 25 kuruşluk poşette aldı diye vergi iade başvurusu red edildi. Bunu da söylediğim de arkadaşlar beni bir güzel linçledi kurallar da yazıyor poşet almasaymış poşet için farklı fiş kestirseymiş diye. Ama sen istiyorsan gene telefonunu al başvurunu yap yatırırlarsa alırsın paranı.
Resmi olarak yayınlandı yapılacak dendi.
Şartlar uygun olduktan sonra yapması gerekmez mi?

Sence bizim ülkemiz de resmi olarak yayınlanıp da yapılan kaç ya da yerine getirilen kaç tane kanun veya kural var ? Hükümet zaten bu vergi iadesinden önce Eyt yi getirdi ve milyonlarca kişi 40 - 45 yaşında emekli oldu. Bu durum zaten devlete çok büyük ekonomik bir zarar verdi. Üstüne milyonlarca vergi iadesi yapar mı sence ? En basit olarak bu Eyt örneğini verdim. Gene söylüyorum devletimiz vergiler ile şu an ayakta kalabiliyor. Sağlamasını da sen yap.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Taha Efe
Sence bizim ülkemiz de resmi olarak yayınlanıp da yapılan kaç ya da yerine getirilen kaç tane kanun veya kural var ? Hükümet zaten bu vergi iadesinden önce Eyt yi getirdi ve milyonlarca kişi 40 - 45 yaşında emekli oldu. Bu durum zaten devlete çok büyük ekonomik bir zarar verdi. Üstüne milyonlarca vergi iadesi yapar mı sence ? En basit olarak bu Eyt örneğini verdim. Gene söylüyorum devletimiz vergiler ile şu an ayakta kalabiliyor. Sağlamasını da sen yap.
Bu iadede sorun olmus ama ben tam 1 ayde interneti aldım.

Ama internet tabii daha kolay vergi ekonomizin bel kemiği olduğu icin malesef...

Golf 4 R32

80+ Silver
ben şu ana kadar vergi iadesi alan bir kişi bile görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

eyt olayı sadece seçimi kazanmak için yapıldı zaten. koltuktan kalkmamak için her tuşa basıyor işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,146
Üyeler
155,525
Son üye
stk41
Top Bottom