Neler Yeni

Okul önünde araba ile nasıl pati çekilir

ÖrdekAbi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Toprak Uguz
Selamlar arkadaşlar yaşım 13 biraz küçüğüm tabi arkadaşlar benim bir hayalim vardı okula araba ile arkadaşlarımı alıp evine bırakmak arkadaşlar sonra ben bunu bugün babama anlattım dedim baba okula araba götürmek fln istiyorum oda dedi tamam la git yarın yap cuma hemde dedi bende şaşırdım ciddimisin arabayı yakalatırsak nolacak dedim oda dedi o beni ilgilendirmez sen ödersin cezayı yakalanırsan bende dedim tamam baba yarın gidecegim arkadaşlar yarın cuma okula gitmicem araba ile ilk olarak sabah arkadaşlarımı erkenden toplicam sonra babamdan anahtarı alıp arabayı alacagım sonra çıkıp hepsini alıp okul önünde şarkı açıp olmassa olmaz bırakıp pati çekmek istiyorum not: araba (palio 2007 model 1.3 multijet) arkadaşlar pati çekmek için aracın debriyajına sonuna kadar basıp sonuna kadarda gaza basıp bi anda debriyajı çeksem olurmu vede araba şanzımana fln sıkıntı olmaz demi neyse öyle pati çekerse güzel olur çıkışdada baslı şarkıyı açığ arkadaşları alıp pati çekicem yani doğrumu pati çekiyorum vede arkadaşlar polislerin beni anlama ihtimali çok yüksek evet ama yapacak bir şey yok sizce becerirmiyim vede patinaj öylemi çekilir hayalim gerçekleşcemki?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,449
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Nobody

Tuvalette boş boş düşünen ben ;

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arabayı sürdün bide pati çekmesi kaldı :D

Nolur nolmaz yapma duvara falan toslarsın.

ÖrdekAbi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Toprak Uguz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En İyi Cevap
1
Selamlar arkadaşlar yaşım 13 biraz küçüğüm tabi arkadaşlar benim bir hayalim vardı okula araba ile arkadaşlarımı alıp evine bırakmak arkadaşlar sonra ben bunu bugün babama anlattım dedim baba okula araba götürmek fln istiyorum oda dedi tamam la git yarın yap cuma hemde dedi bende şaşırdım ciddimisin arabayı yakalatırsak nolacak dedim oda dedi o beni ilgilendirmez sen ödersin cezayı yakalanırsan bende dedim tamam baba yarın gidecegim arkadaşlar yarın cuma okula gitmicem araba ile ilk olarak sabah arkadaşlarımı erkenden toplicam sonra babamdan anahtarı alıp arabayı alacagım sonra çıkıp hepsini alıp okul önünde şarkı açıp olmassa olmaz bırakıp pati çekmek istiyorum not: araba (palio 2007 model 1.3 multijet) arkadaşlar pati çekmek için aracın debriyajına sonuna kadar basıp sonuna kadarda gaza basıp bi anda debriyajı çeksem olurmu vede araba şanzımana fln sıkıntı olmaz demi neyse öyle pati çekerse güzel olur çıkışdada baslı şarkıyı açığ arkadaşları alıp pati çekicem yani doğrumu pati çekiyorum vede arkadaşlar polislerin beni anlama ihtimali çok yüksek evet ama yapacak bir şey yok sizce becerirmiyim vede patinaj öylemi çekilir hayalim gerçekleşcemki?
Bence öyle bir şey yapma havalıdan çok kıro olursun. Okul çıkışı çok insan var onların da canını riske atma arabanın kontrolünü kaybedersin falan Allah korusun

El frenini çek gaza bas 3-4 bin devirdeyken debriyajı birden çek gaza bas sonra el frenini indir bişey olmamış gibi devam et. (YTD)

ÖrdekAbi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Toprak Uguz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arabayı sürdün bide pati çekmesi kaldı :D

Nolur nolmaz yapma duvara falan toslarsın.
yok ya dümdüz yol ora hemde yeni yol yapıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence öyle bir şey yapma havalıdan çok kıro olursun. Okul çıkışı çok insan var onların da canını riske atma arabanın kontrolünü kaybedersin falan Allah korusun

El frenini çek gaza bas 3-4 bin devirdeyken debriyajı birden çek gaza bas sonra el frenini indir bişey olmamış gibi devam et.
önermeyip sonra spoiler diye yazman hoşuma gitti sağolasın bende öyle düşünüyordum

En İyi Cevap
1
yok ya dümdüz yol ora hemde yeni yol yapıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

önermeyip sonra spoiler diye yazman hoşuma gitti sağolasın bende öyle düşünüyordum
Hala önermiyorum yapma o kalabalıkta kontrolü bir kaybedersen çok büyük vebale girersin
Baban da büyük ihtimal senle maytap geçti ama olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,814
Üyeler
155,926
Son üye
Ülgen Ata
Top Bottom