Neler Yeni

Okul önünde araba ile nasıl pati çekilir

Alfha13

80+ Silver
Tek dalga geçmeden cevap veren benim be, değerimi bilin:cool:

Basrii

80+ Bronze
Vallaha 13 yaşının verdiği çocukluğun bizzat örneği. Pati çekecekmiş hemde okulun önünde... Kamu kuruluşlarının yakınında böyle bir şey yapman çevreyi riske atmaktan hakkında kamu davası açılabilir (polis gelirse). Birde polis gelmedi diyelim her türlü plakadan evini yine bulurlar. Polise denk geldin diyelim cezası 10 bin liraya yakın hem sana hem babana para cezası, hemde arabayı trafikten men eder vede arabayı bağlar. Bunların riskini almak bana kalırsa aptallıktır.

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
kanka ayağın yetişiyorsa tamam ya drift falanda yaparsın sen en son polisler geldiğinde onlardan da kaçabilirsin hatta (!) bas gaza git :blobdance:
baban arabayı verirse banada haber ver sokağa çıkmıyım o gün

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Selamlar arkadaşlar yaşım 13 biraz küçüğüm tabi arkadaşlar benim bir hayalim vardı okula araba ile arkadaşlarımı alıp evine bırakmak arkadaşlar sonra ben bunu bugün babama anlattım dedim baba okula araba götürmek fln istiyorum oda dedi tamam la git yarın yap cuma hemde dedi bende şaşırdım ciddimisin arabayı yakalatırsak nolacak dedim oda dedi o beni ilgilendirmez sen ödersin cezayı yakalanırsan bende dedim tamam baba yarın gidecegim arkadaşlar yarın cuma okula gitmicem araba ile ilk olarak sabah arkadaşlarımı erkenden toplicam sonra babamdan anahtarı alıp arabayı alacagım sonra çıkıp hepsini alıp okul önünde şarkı açıp olmassa olmaz bırakıp pati çekmek istiyorum not: araba (palio 2007 model 1.3 multijet) arkadaşlar pati çekmek için aracın debriyajına sonuna kadar basıp sonuna kadarda gaza basıp bi anda debriyajı çeksem olurmu vede araba şanzımana fln sıkıntı olmaz demi neyse öyle pati çekerse güzel olur çıkışdada baslı şarkıyı açığ arkadaşları alıp pati çekicem yani doğrumu pati çekiyorum vede arkadaşlar polislerin beni anlama ihtimali çok yüksek evet ama yapacak bir şey yok sizce becerirmiyim vede patinaj öylemi çekilir hayalim gerçekleşcemki?
Becerirsin hele ki ayağın gaza yetişiyorsa sorun yok hatta beni de al arkadaşlarını alırken beraber pati çekelim okul önünde. Ama benim ayak gaza yetişmiyor sen sür sıkıntı çıkabilir.

Doğukan[Neixtro]

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Doğukan Muçe
Yarın Show Haberde görürüz seni
Show Haber: 13 yaşındaki çocuk arkadaşlarına hava atıcam derken 10 öğrenciyi ve 2 öğretmenini ezdi. Üstüne arabayla duvara tosladığı için babası onu öldüresiye dövdü. İşte görüntüler.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Debriyaj a sonuna kadar bas sağ ayağının ucuyla frene topuğu ile gaza yüklen vites birde olsun debriyajdan ne hızlı ne yavaş orta hızla çek araba patide veya önden çekiş asil el freninede daha yaşın küçük bunlari yapmaya kabiliyetin yetmez güç isteyen şeyler birazda tecrübe + pati attığın için yakalanirsan ehliyet de yok 15k falan girer o yüzden riske atma

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ayakları gaz pedalına yetişmiyor düşündüğü şeye bak çocuk işte ne dicen.

Doğuhan

80+ Silver
Sen git LGSye çalış sonra bana teşekkür edeceğini düşünüyorum

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
öyle deme ayakları yetişiyormuş kanka kesin araba sürebilir ve patinaj çekebilir bu sayede ayakları yetişiyorsa 0 sıkıntı yani
Doğru diyon hocam ayakları yetişiyorsa tır bile sürebilir (!)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom