Neler Yeni

Çözüldü✓ Aaaaaaaassssssskakaksmsmsmskam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ÖMER FARUK TENK
Evette kardeşim vergisini veriyon diye zarar veremezsin onu birçok öğrenci kullaniyor senden sonraki nesil bile kullanicak
hocam ciddi anlamda demedin espiri yaptım zaten bu yaştan belli kendi kaşınmış devlete hiçbir türlü kimse maddi veya manevi zarar veremez

Palo DAYI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ÖMER FARUK TENK

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Beguile
Öğretmen: Oğlum bu tahtayı senmi bozdun
Lionelİtachi:

Palo DAYI

80+ Silver
trabzonlular yatmıyor o da yatmaz😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen aynen bende 7/24 magandalık yapıyorum
Üsteki yorumu ben yazarken attığın için görmedim sonradan farkedip like atttim espri yapiyosanda ünlem falan koy anlayalim

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaplumbağa berkay
Merhaba okul tahtasından bios menüye girdim güvenlik seysini kaldırmak için fakat bios menüdeyken 2 şey kapattıktan sonra tahta bozuldu herhalde (Usb2.0 usb3 0) USB tanımıyor tahta klavye ile bios menüye giriyorum fakat klavye kullanılmıyor ve tahtada dokunmatik çalışmıyor
3169 nolu kanuna göre devlet malına kasıtlı ve isteyerek zarardan 6ay hapis istenir iyi hal indirimi var ama sakın ol bence

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Mustafa
Kardeşim herhalde vergi verdiğimiz için devlet malına zarar verebileceğini zannediyor
Siz de saçmalamayın Allah aşkına çocuğun yaptığı televizyon kanalı değiştirmek gibi bir şey devletin malı ufacık şeyde bozuluyorsa çocuğun ne suçu var? Dinazor hocalar flaş bellekten dosya açmayı bilmiyorken bu çocuklardan yardım istiyorlar o zaman çocuklar da öğretmen maaşı istesin veya hiç dokunmasınlar tahtaya

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,006
İsim
umut şahin
Merhaba okul tahtasından bios menüye girdim güvenlik seysini kaldırmak için fakat bios menüdeyken 2 şey kapattıktan sonra tahta bozuldu herhalde (Usb2.0 usb3 0) USB tanımıyor tahta klavye ile bios menüye giriyorum fakat klavye kullanılmıyor ve tahtada dokunmatik çalışmıyor
knkm o tahtalar çalışmaya aciz ne yaptığını bilmeden kurcalama yani güvenliği laşdırsan ne kaldırmasan ne ne yapacaksan mobilden hallet veya ucuz yollu bir pc topla

Palo DAYI

80+ Silver
Siz de saçmalamayın Allah aşkına çocuğun yaptığı televizyon kanalı değiştirmek gibi bir şey devletin malı ufacık şeyde bozuluyorsa çocuğun ne suçu var? Dinazor hocalar flaş bellekten dosya açmayı bilmiyorken bu çocuklardan yardım istiyorlar o zaman çocuklar da öğretmen maaşı istesin veya hiç dokunmasınlar tahtaya
Ufacıkmi büyükmü bilmem sonuçta bozmuşmu? Evet bozmus
Ayrıca hocalarla ne alakası var :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ÖMER FARUK TENK
kanka bence çok boş bir hareket yapmışsın sana şimdiden geçmiş olsun şuan forumda boşa tartışılıyor çözüm bilen varsa yazsın çocuğun başından kaynar sular dökülüyor gibi her gelen yeni mesajda ümitleniyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mustafa Gerçek
Sınıftakilere hava atıcam diye.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom