Neler Yeni

Çözüldü✓ Aaaaaaaassssssskakaksmsmsmskam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Reav

80+ Silver
Merhaba okul tahtasından bios menüye girdim güvenlik seysini kaldırmak için fakat bios menüdeyken 2 şey kapattıktan sonra tahta bozuldu herhalde (Usb2.0 usb3 0) USB tanımıyor tahta klavye ile bios menüye giriyorum fakat klavye kullanılmıyor ve tahtada dokunmatik çalışmıyor
sıfırla biosu klavye mouse ile

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Murat Cemal
sadece bios dan çözmen yetmezdi başarsaydın, ayriyeten bir admin hesap oluyor sadece teknik ekibin açabildiği. yıllar önce lisedeyken menzeri bir teşebbüste öğrenmiştim.( ben direk teşebbüs etmedim bir olay vasıtasıyla fark etmiştim)

eğer derdin youtube falan girmekse telden internet açıp yapabilirdin( paketin yoksa okulun internetine bağlanıp vpn açarakta yapılabilir)

biosun sıfırlanması lazım yani arka taraftan sökülmesi falan lazım. hiç ses etme görgü tanığı varsa geçmiş olsun. teknik ekip gelip halleder ancak senin yapabileceğin bişey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

biosta fare çalışıyorsa ki sanmam klavye çalışmıyorsa bluetooth ve usb girişleride çalışmıyordur. bunların biosunda bir modifiye oluyor o işi sen çözemezsin kısaca

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Bence hiçbirşey olmaz. müdür veya yrd. dan 3 5 laf yersin kafan şişer. Başıma hiç gelmedi ama sanmıyorum kötü bişe olmaz gibi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom