Neler Yeni

Okuldaki bu çocuktan nasıl kurtulacağım

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Merhaba bu sene 8. sınıfım yani LGS senem okulda bir ********** var 10 lafından 11i küfür olan sürekli etrafa laf atan klasik bir ********** beden dersinde okulda maç yaparken herkese bağırır kendisi bir hata yapınca hiçbir söze tahammül edemez sinirlenince çıkışa çağırıp göt korkusundan 50 kişiyle gelip sürekli tehtid eden birisi ben hiçbir zaman hayatımda kavga etmemiştim ta ki geçen cuma haftaki gününe kadar öğlen futbol maçı yaparken sahada birbirlerine şişe atan birilerini gördüm maçın devam etmesi için de şişeyi alıp kenara yavaşça koydum şişe bu p*çinmiş üstüme yürüdü ve beni ittirdi bende kendimi savunmak amacıyla bu p*çle kavga ettim o sadece bana 1 kere vurdu sadece sol gözümün yanı biraz morardı ben ona 3-4 kere yumruk ve bir tekme (kramponla ve sağ baldırına) atabildimsonra ayırdılar ve bu s*kik şişesini alıp kaçtı okul çıkışına kadarda gelmedi öğretmenimiz de sanırsam aldığı hediyelerden dolayı sürekli resmen taraf tutuyordu okul çıkışında gelince birkaç şahide ve ikimize olayı sordu ikimiz dahil 5 kişiye sordu ve o p*ç hariç herkes kendimi savunduğumu söyledi fakat hoca durumu öpüşün barışına getirdi bu günkü beden dersinde sahada oturmuş zilin çalmasını beklerken hocanın yanında ''morluk geçmiş'' dedi ve s*ktiğimin tipiyle güldü hocaysa hiç bir şey demedi bende o dersten beri sürekli bunu kafama takıp moralimi bozuyorum ağzını gözünü dağıtmak istiyorum ama yapamam ne yapmalıyım bu şeyleri onun yanına bırakamam 1.sınıftan beri aynı sınıftayız ve bana çektirmediği kalmadı bu yaptıklarının hepsine bir cavap vermeliyim sizce ne yapmalıyım?

Not : noktalama ve yazım yanlışları için özür dilerim.

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yağız Çelik
Kanka lgs bitsin git ağzını yüzünü dağıt sonra ama sınav senesinde uğraşma şu tiplerle bırak o erkek sen korkak ol

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,382
İsim
Mehmet Aslan

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Alkan Köroğlu
cevap verme takma kafana zamanla o da salar

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,108
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yapacağın şey çok belli

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Berat fatih
Onu en savunmasız anında yakala,donunu indir ve üstüne atla
ben yapmıştım. çok fena bişeydi. sınıfta krallar gibi oldum disipline gitim disiplinde bana bişey yapamadı veli çagırdı bizimkilerde güldü :hackerman:

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
Selim
Merhaba bu sene 8. sınıfım yani LGS senem okulda bir ********** var 10 lafından 11i küfür olan sürekli etrafa laf atan klasik bir ********** beden dersinde okulda maç yaparken herkese bağırır kendisi bir hata yapınca hiçbir söze tahammül edemez sinirlenince çıkışa çağırıp göt korkusundan 50 kişiyle gelip sürekli tehtid eden birisi ben hiçbir zaman hayatımda kavga etmemiştim ta ki geçen cuma haftaki gününe kadar öğlen futbol maçı yaparken sahada birbirlerine şişe atan birilerini gördüm maçın devam etmesi için de şişeyi alıp kenara yavaşça koydum şişe bu p*çinmiş üstüme yürüdü ve beni ittirdi bende kendimi savunmak amacıyla bu p*çle kavga ettim o sadece bana 1 kere vurdu sadece sol gözümün yanı biraz morardı ben ona 3-4 kere yumruk ve bir tekme (kramponla ve sağ baldırına) atabildimsonra ayırdılar ve bu s*kik şişesini alıp kaçtı okul çıkışına kadarda gelmedi öğretmenimiz de sanırsam aldığı hediyelerden dolayı sürekli resmen taraf tutuyordu okul çıkışında gelince birkaç şahide ve ikimize olayı sordu ikimiz dahil 5 kişiye sordu ve o p*ç hariç herkes kendimi savunduğumu söyledi fakat hoca durumu öpüşün barışına getirdi bu günkü beden dersinde sahada oturmuş zilin çalmasını beklerken hocanın yanında ''morluk geçmiş'' dedi ve s*ktiğimin tipiyle güldü hocaysa hiç bir şey demedi bende o dersten beri sürekli bunu kafama takıp moralimi bozuyorum ağzını gözünü dağıtmak istiyorum ama yapamam ne yapmalıyım bu şeyleri onun yanına bırakamam 1.sınıftan beri aynı sınıftayız ve bana çektirmediği kalmadı bu yaptıklarının hepsine bir cavap vermeliyim sizce ne yapmalıyım?

Not : noktalama ve yazım yanlışları için özür dilerim.
Evine kadar takip et sonra güzelce bir döv 👍 en ufak yanlısın da zaten evini biliyorsun beklersin oralarda her hatasında sopayı vur ağzına sonra efendi olmayı öğrenir. He unutma 50 kişi cagirsa bile aralarından biri feci şekilde dayak yiyince diğerleri kaçıyor zaten onu çok sorun etme ama çingene filansa hiç kavga etme uzaklaş genelde bıçak taşırlar yerden bitme çocuklar.

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199