Neler Yeni

Okuldan Kacarken Yakalandim

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Beyler lise 3 um ve okudugum lise boyle duz lise gibi bir sey serseri tipler var ogle tenefusunde disari cikmak yasak gorevli cikarmiyor bizim de son 4 dersimiz edebiyatti kaciyoduk iste tellere tirnanip tam cikarken hoca gordu gel gel yapti eliyle dusundum ilk gitsem mi diye sonra yemedi kactim dun oldu bu bugun de beni yakalayan hoca geldi mudur yardimcisina soyledi mudur yardimcisi da pazartesi halledicez falan dedi ayrica hoca gitti mudure whatsapptan ismimi sinifimi falan yazdi bundan 3 gun once de okulda ki kaloriferi kirmistim yanlislikla bundan yana sikinti yok parasini vericem ama okuldan kactim bir de ustune disiplinlik olur muyum sizce basindan boyle bir olay gecen varsa ne oldugunu yazabilir mi?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1671812638160.png
1671812651083.png
1671812658299.png
1671812664061.png

Disiplinlik olma ihtimalin yüksek, hoca kaçarken çağırdığında kurtulma şansın varmış.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
Beyler lise 3 um ve okudugum lise boyle duz lise gibi bir sey serseri tipler var ogle tenefusunde disari cikmak yasak gorevli cikarmiyor bizim de son 4 dersimiz edebiyatti kaciyoduk iste tellere tirnanip tam cikarken hoca gordu gel gel yapti eliyle dusundum ilk gitsem mi diye sonra yemedi kactim dun oldu bu bugun de beni yakalayan hoca geldi mudur yardimcisina soyledi mudur yardimcisi da pazartesi halledicez falan dedi ayrica hoca gitti mudure whatsapptan ismimi sinifimi falan yazdi bundan 3 gun once de okulda ki kaloriferi kirmistim yanlislikla bundan yana sikinti yok parasini vericem ama okuldan kactim bir de ustune disiplinlik olur muyum sizce basindan boyle bir olay gecen varsa ne oldugunu yazabilir mi?
madem kaçıcaksın okula niye gittin diye yorumladım, her türlü tam gün devamsızlık yiorsun

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Ne saçma şey şu okuldan çıkmanın yasak olması. Bilmiyom yani bizim okulda çantamızı alıp elimizi kolumuzu sallaya sallaya çıkıyoruz .Sadece yok yazılıyoruz devamsızlık olmuş oluyor. Hatta bazen hoca olmadığı zaman 10 kişi toplu gittiğimizde oluyor. lise 3 benimde

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç
madem kaçıcaksın okula niye gittin diye yorumladım, her türlü tam gün devamsızlık yiorsun
muhtemelen sabah devamsızlık artmasın kafasıyla gitti öğlende ders yemeyince kaçmak istedi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Ne saçma şey şu okuldan çıkmanın yasak olması. Bilmiyom yani bizim okulda çantamızı alıp elimizi kolumuzu sallaya sallaya çıkıyoruz .Sadece yok yazılıyoruz devamsızlık olmuş oluyor. Hatta bazen hoca olmadığı zaman 10 kişi toplu gittiğimizde oluyor. lise 3 benimde
Yasak çünkü sen hâlâ okulda sayılıyorsun başına bir şey gelirse okul hesap vericek

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
ya beyler devamsizlik konumuz degil disiplinlik olur muyum nasil kurtulabilirim taktik verin ailemin ogrenmemesi lazim

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
ya cagiran hoca da tam boyle belali bi hoca yemedi gitmeye daha onceden hic boyle islere bulasmadim temizim yani mudurun yanina 1 kere bile cagrilmadim ozur dilesem yalvarsam falan affederler mi
uyarı veya kınama ile kurtrabilirsin belki . Ama resmiyete göre disiplin suçu

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
bişey olmaz gözünü korkutur geçerler bu kadar basit mevzularla uğraşmıyorlar veriyolar dilekçeyi yazıyosun savunmanı imza cart curt odadan çıkınca yırtıp atıyorlar biz kaçıp tarih hocasına dışarıda yakalandık üstüne üstlük ertesi gün ders boştu md yardımcısı geldi sordu sadece bişey demedi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Yasak çünkü sen hâlâ okulda sayılıyorsun başına bir şey gelirse okul hesap vericek
yok yazılıyoz o yönden sıkıntı ,ama mesela hastasın diyelim çıkmana izin verilmeli. Bizim kapı her zaman açık bakan eden yok

• Beğen
Reaksiyonlar: Arax
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,873
Üyeler
152,974
Son üye
yasinn683
Top Bottom