Neler Yeni

Okullarınızda Virüs Önlemleri Alınmış mıydı?

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eren Akgül
Kesinlikle alınmıştı inanamadım gerçekten okulun bahçesinde herkes iç içe iken sınav vakti mesafe vardı aramızda mesafe olmasa kim bilir ne yapacaktık

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Dolmuşlar tıklım tıklım, dolmuşları geçtim bahçe ve okulun dışı tıklım tıklımdı. Ben İstanbu'un en büyük lisesinde okumama rağmen bahçe ve okul dışı ağzına kadar doluydu. Tek aldıkları önlem sınıflarda 1 sıra boş bırakmak. Ek olarak 1 arkadaşıma sıra yetmedi, boş bırakılması gereken yere oturmak zorunda kaldı. Yani önlem falan alındığı yok.

Fatih28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih
Okullarınızda Virüs Önlemleri Alınmış mıydı?
Alınmamıştı bu ziya allahsız galiba şu kadar vakaya rağmen sınavda ısrar ediyor. Sınav yapmazsak öğrenciler derse girmez diyor fakat, puan derse girmeye göre ve ödevlerden verilecek sınıfta kalma da olacak dese herkes paşa paşa girecek koskoca eğitim bakanı bunu düşünmüyor mu bilmiyorum

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
enes
Servisle gidiyoruz, tüm koltuklar dolu. Ne yapılabilir ki :)

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Kendince önlemler aldılar ama yıllarca yaşadığımız sınav girişi izdihamı hala devam ediyor. Bence okulların önlem almasından çok öğrencilerin bilgilendirilmesi gerek. Maskesini çenesinin altına koyup arkadaşı ile yanak yanağa foto çekip paylaşan bile gördüm. Sınava girerken elime dezanfektan sıkan tek kişi bendim oysa koca bidon koymuşlar oraya. Biraz da bizleri bilinçlendirmeleri gerek baktınız öğrenciler anlamıyor yüzyüze sınav yapmak çok mantıklı değil. Kendimden şüphe etmeye başladım bile. (Sınav için okullara öğrenci taşıyan dolmuşlardaki sosyal mesafe bırak 2 metreyi 10cm bile değil)

Top Bottom