Neler Yeni

Öneri Okulun dağıttığı tablet alınır mı? General Mobile e-tab5

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Geçen günlerde Letgo'da bir ilana denk geldim. Okulda dağıtılan General Mobile e-tab5 10.1" (inch). Ekranının büyük olmasından dolayı bana cazip geldi ayrıca fiyatı 450tl yazılmış. Youtube, Netflix vs. dizi-film izlemek yada online eğitimde kullanmak için sizce nasıldır? Daha önceden kullanmış olanlar yardımcı olabilir mi? Bildiğim kadarıyla cihazın android sürümü düşük olduğundan fazla bir şey desteklemiyor ancak Rom atsam idare eder bir hâle gelir mi? 32 gb hafızası 2gb ram var. Biraz da pazarlık etsem sizce alınır mı?(kozmetik olarak 10/10 gibi)

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Geçen günlerde Letgo'da bir ilana denk geldim. Okulda dağıtılan General Mobile e-tab5 10.1" (inch). Ekranının büyük olmasından dolayı bana cazip geldi ayrıca fiyatı 450tl yazılmış. Youtube, Netflix vs. dizi-film izlemek yada online eğitimde kullanmak için sizce nasıldır? Daha önceden kullanmış olanlar yardımcı olabilir mi? Bildiğim kadarıyla cihazın android sürümü düşük olduğundan fazla bir şey desteklemiyor ancak Rom atsam idare eder bir hâle gelir mi? 32 gb hafızası 2gb ram var. Biraz da pazarlık etsem sizce alınır mı?
400 e okutursa alınır bence ama netflix yüklenmez ve 720p ekran kötü olur 600 tl 2. el ipad daha iyi olabilir bulursan.

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
400 e bile daha iyi sıfırlar bulunabilir. Ben öyle tahmin ediyorum. Siz kendiniz dediniz Android düşüktür. Güncel 400 liralık tablet bile daha iyidir

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,961
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
400 e bile daha iyi sıfırlar bulunabilir. Ben öyle tahmin ediyorum. Siz kendiniz dediniz Android düşüktür. Güncel 400 liralık tablet bile daha iyidir
o fiyata bir tane işe yarar örnek verir misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

çözünürlük ppi değeri çok düşük dostum parana yazık etme

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci: 8x ARM Cortex-A7 1,66GHz, MTK mt8392 32 bit
GPU: Mali-450 MP
RAM: 2 GB
Dahili Depolama: 32 GB
Ekran Çözünürlüğü: 1920x1200, 10.1 inch
Anroid Sürümü: 4.4.2 32 bit
Arka Kamera: 5 megapixel(2560x1920)
Ön Kamera: 2 megapixel(1600x1200)
Sensörler: Accelerometer, Ambient Light Sensor, Gyroscope, Magnetometer, Rotation Sensor, Gravity Sensor, Linear Acceleration Sensor
Batarya ile ilgili bir şey yok ancak 7500mAh olduğu yazıyor

Anam bi fiyatlara baktım piyasa ölmüş. 400 TL'ye tablet yok. Vay anasını.
Tablet kılıfları 400 tl 🤣🤣

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Zamanında 95tlye a101den hometech tablet almıştı babam çok sevinmiştim keşke o günlere geri dönsek

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bana dagitmişlardi Etab 5 i geçen gün kardeşim için eba kuralım dedik sürüm desteklemiyor rootlu şuan sana satalim hemen :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Eren Karadağ
Geçen günlerde Letgo'da bir ilana denk geldim. Okulda dağıtılan General Mobile e-tab5 10.1" (inch). Ekranının büyük olmasından dolayı bana cazip geldi ayrıca fiyatı 450tl yazılmış. Youtube, Netflix vs. dizi-film izlemek yada online eğitimde kullanmak için sizce nasıldır? Daha önceden kullanmış olanlar yardımcı olabilir mi? Bildiğim kadarıyla cihazın android sürümü düşük olduğundan fazla bir şey desteklemiyor ancak Rom atsam idare eder bir hâle gelir mi? 32 gb hafızası 2gb ram var. Biraz da pazarlık etsem sizce alınır mı?(kozmetik olarak 10/10 gibi)
şuan ben aktif bir şekilde kullanıyorum sadece youtubeden video izlemek için 1080p diye biliyodum ben ama değilmiş demek görüntü olarak iyi ama bazen sürümünün düşük olması can sıkıyor netflix yüklenmiyor mesela sonra bir ara youtube a girmiyodu vpn siz oda baya uğraştırıyodu net kötü olunca sadece youtube a girerim diyosan al ama ikinci el daha iyisi bulunabilir galiba

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Zamanında 95tlye a101den hometech tablet almıştı babam çok sevinmiştim keşke o günlere geri dönsek
Ben de küçükken babam bana siyah büyük poşette kepçe dozer kredrt artık neyse öyle bir set almıştı. Hiç aklımdan çıkmıyor. Herhalde hayatımda tek sevindiğim yer orası (o anı)

• Beğen
Reaksiyonlar: 2Pac

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
şuan ben aktif bir şekilde kullanıyorum sadece youtubeden video izlemek için 1080p diye biliyodum ben ama değilmiş demek görüntü olarak iyi ama bazen sürümünün düşük olması can sıkıyor netflix yüklenmiyor mesela sonra bir ara youtube a girmiyodu vpn siz oda baya uğraştırıyodu net kötü olunca sadece youtube a girerim diyosan al ama ikinci el daha iyisi bulunabilir galiba
Root atsan sorun kalmaz veya Eba'nın kendi sitesinde galiba zoom destekli sürüm yayınlamışlar galiba onu indirip kurabilirsin youtube'de video vardı kurulumla alakalı

Bana dagitmişlardi Etab 5 i geçen gün kardeşim için eba kuralım dedik sürüm desteklemiyor rootlu şuan sana satalim hemen :)
Hocam sizce nasıl dizi-film izlemek için ekran çözünürlüğü iyi mi?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ben de küçükken babam bana siyah büyük poşette kepçe dozer kredrt artık neyse öyle bir set almıştı. Hiç aklımdan çıkmıyor. Herhalde hayatımda tek sevindiğim yer orası (o anı)
Artık sevinmek bile zor geliyor yarının ne olacağı belli değil örneğin sistem aldık aynı sistem 1.5 hafta sonra 300-500tl daha ucuza toplandı insanın hevesi kaçıyor açıkçası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,247
Üyeler
147,856
Son üye
akalkan
Top Bottom