Neler Yeni

Öneri Okuma kitabı önerisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,096
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar genelde fantastik şeyleri biraz daha net örnek vermem gerekirse Orta çağ,Kovboylar,Ejderhalar,Gelecekteki Teknolojik gelişimler vs (oyunlar üzerinden örnek vermem gerekirse RDR2,CP2077,Witcher III,Detroit Become Human gibi) ne önerirsiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan Eryılmaz
harry potter serisi güzel okunabilir onun dışında benim favori kitabım ölü ozanlar derneği

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Arkadaşlar genelde fantastik şeyleri biraz daha net örnek vermem gerekirse Orta çağ,Kovboylar,Ejderhalar,Gelecekteki Teknolojik gelişimler vs (oyunlar üzerinden örnek vermem gerekirse RDR2,CP2077,Witcher III,Detroit Become Human gibi) ne önerirsiniz?
Witcher kitapları güzel ilk üçlemeyi okumuştum, metro serisinin kitabı var. Sana Drizzt Efsanesi'nin kitaplarını öneririm. R.A. Salvatore yazarı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,096
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
harry potter serisi güzel okunabilir onun dışında benim favori kitabım ölü ozanlar derneği
Harry potter serisine girişmiştim o yüzden onu pas geçiyorum ama önerin için sağol :)
Witcher kitapları güzel ilk üçlemeyi okumuştum, metro serisinin kitabı var. Sana Drizzt Efsanesi'nin kitaplarını öneririm. R.A. Salvatore yazarı
witcher kitaplarını yazdım kenara ucuza düşürürsem serisini alacağım Drizzt efsanesi ilgimi çekti bakacağım 40 tane kitap varmış iyi zaman geçer bununla :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,096
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tr2x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Cengiz B.
ejderha dövmeli kız serisi bu güne kadarki en sürükleyici seri idi okuduğum. eğer filmini izlemediysen akıyor gidiyor. okuduktan sonra filmini izlediğinde de böyle güzel seriyi nasıl bu kadar kötü uyarlamışlar diye üzülüyorsun

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,149
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Vakıf serisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,096
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ejderha dövmeli kız serisi bu güne kadarki en sürükleyici seri idi okuduğum. eğer filmini izlemediysen akıyor gidiyor. okuduktan sonra filmini izlediğinde de böyle güzel seriyi nasıl bu kadar kötü uyarlamışlar diye üzülüyorsun
Kitabın ana konusu nedir acaba ?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Harry potter serisine girişmiştim o yüzden onu pas geçiyorum ama önerin için sağol :)

witcher kitaplarını yazdım kenara ucuza düşürürsem serisini alacağım Drizzt efsanesi ilgimi çekti bakacağım 40 tane kitap varmış iyi zaman geçer bununla :D
Drizzt efsanesi gerçekten bi efsanedir. Mükemmel bi dünyası var, lotrdan sonraki en iyi fantastik eser.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali yılmaz
Okumaya başlatan seri olan gölgelerin efendisi serisi demek isterim. Genel olarak genç kitabı olsada beni hala sarıyor yani.

Top Bottom